"Młodość na zamówienie": Co w nadchodzącym sezonie zaskoczyło Macieja Panka?

Młodość na zamówienie: dr Maciej Panek
Młodość na zamówienie: dr Maciej Panek
Wielkimi krokami nadchodzi 2. seria "Młodości na zamówienie". W tym sezonie możemy spodziewać się pewnych nowości - między innymi przemian mężczyzn. Na temat nowej serii programu porozmawialiśmy z lekarzem medycyny estetycznej Maciejem Pankiem. Na pytanie o to, która z metamorfoz nadchodzącego sezonu zaskoczyła go najbardziej - doktor odpowiedział, że... żadna! Dlaczego? Posłuchajcie!
"Młodość na zamówienie": dr Maciej Panek o nowym sezonie
"Młodość na zamówienie": dr Maciej Panek o nowym sezonie

Nowi bohaterowie, niezwykłe przemiany, a także ciekawostki z zakresu medycyny estetycznej zagoszczą na Waszych ekranach już od 1 października. W 2. sezonie "Młodości na zamówienie" metamorfozom ulegną nie tylko twarze kobiet oraz mężczyzn, ale również inne części ciała. Jak deklaruje Maciej Panek - w swojej pracy chce zwiększać poczucie własnej wartości bohaterów programu, a każdego z nich traktuje wyjątkowo i indywidualnie.

W swojej wypowiedzi - lekarz medycyny estetycznej zapewniał, iż efektami jego pracy zaskoczeni byli wszyscy uczestnicy 2. serii programu "Młodość na zamówienie". Czy metamorfozy te zaskoczą także Was? Przekonajcie się, oglądając premierowy odcinek już w najbliższą niedzielę!

"Młodość na zamówienie" - co działo się w 1. sezonie programu?

Wszystkie kobiety są piękne - są jednak takie, które o tym zapomniały. Maciej Panek wie jak z pomocą medycyny estetycznej to piękno wydobyć oraz jak sprawić, żeby znów poczuły się atrakcyjne, pewne siebie i młodsze o kilka lat. „Młodość na zamówienie” to wyjątkowy program o wyjątkowych kobietach i wyjątkowym ekspercie medycyny estetycznej. W „Młodości na zamówienie” Maciej Panek podróżuje po całej Polsce i odwiedza kobiety, które do metamorfozy zostały zgłoszone przez swoich bliskich.

PREMIERA 1. odcinka 2. sezonu programu "Młodość na zamówienie" na antenie TVN Style - w niedzielę 1 października, o godzinie 20:00.

Powtórki odcinka:

 • wtorek 3 października, 20:30
  • środa 4 października, 14:05
   • czwartek 5 października, 7:35
    • sobota 7 października, 19:30
     podziel się:

     Pozostałe wiadomości