"Młodość na zamówienie": Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu programu!

Dla fanów spektakularnych metamorfoz oraz medycyny estetycznej mamy dobrą wiadomość. Właśnie rozpoczęto zdjęcia do 2. sezonu "Młodości na zamówienie"! Prowadzący programu, lekarz medycyny estetycznej - Maciej Panek - ogłosił tę wiadomość na swoim instagramowym profilu.

To już pewne - w jesiennej ramówce TVN Style - nie zabraknie kontynuacji "Młodości na zamówienie". Nowi bohaterowie, niezwykłe przemiany, a także ciekawostki z zakresu medycyny estetycznej zagoszczą na Waszych ekranach w chłodne, jesienne dni. Drugi sezon programu będzie jednak nieco inny od tego, co można było oglądać w pierwszych odcinkach formatu. Nowością w 2. serii "Młodości na zamówienie" będą między innymi... metamorfozy mężczyzn!

Niezmienne pozostanie natomiast podróżowanie doktora Macieja Panka (wraz z jego mobilną kliniką Panek Clinic) po całej Polsce, aby w różnych miastach spotykać się z uczestnikami i wykonywać im spektakularne przemiany. Zdjęcia do pierwszego odcinka 2. sezonu "Młodości na zamówienie" odbyły się w Gdyni. Zapewniamy - jest na co czekać!

Odcinki 1. sezonu programu "Młodość na zamówienie" można o dowolnej porze oglądać w Player.pl.

Pozostałe wiadomości