"Pojedynek na podróże": Wracamy z 2. sezonem programu! Ruszyły zdjęcia

Pojedynek na podróże: przed nami 2. sezon programu!
Pojedynek na podróże: przed nami 2. sezon programu!
Wszyscy widzowie, którym pierwszy sezon "Pojedynku na podróże" przypadł do gustu, mogą mieć powody do radości. Właśnie ruszyły zdjęcia do drugiej serii programu! Na swoim instagramowym profilu Kasia i Kuba z Podróży Odbytej ogłosili, gdzie udali się na pierwsze nagrania do 2. sezonu.

To już pewne - po fantastycznie przyjętej 1. serii - program "Pojedynek na podróże" doczeka się kontynuacji! Pierwszy programowy duet - Kasia i Kuba - udali się właśnie w otwierającą drugi sezon, pojedynkową podróż i dotarli aż do... Kenii! Swoją wyprawę relacjonują na instagramowym koncie Podróży Odbytej i jak zapewniają - są niezwykle podekscytowani zdjęciami oraz świetnie czują się w miejscach, które odwiedzają.

Rezultaty ich nagrań, pozostałe miejsca, które zdecydują się zwiedzić w 2. sezonie - poznacie niebawem na antenie TVN Style.

"Pojedynek na podróże" - co to za program?

W tej serii do rywalizacji o tytuł mistrzów organizacji wakacji stają dwie pary pasjonatów podróżowania. Na własną rękę zjeździli już świat wzdłuż i wszerz, teraz swoimi patentami dzielą się z widzkami TVN Style. W założonym i ograniczonym budżecie nasi bohaterowie organizują dwie różne wyprawy, często w najdalsze zakątki świata jak Oman, Peru czy Malediwy. Która z nich skradnie Wasze serca i zainspiruje do spakowania plecaka?

Pierwsza para to Kasia i Kuba, zakręceni i odważni podróżnicy, którzy swoje wyprawy relacjonują w social mediach. Różne budżety, różne destynacje, a każdy wyjazd to mnóstwo porad, tipów i sposobów na tanie oraz sprytne podróżowanie.

Zanim na antenie TVN Style zagoszczą odcinki drugiego sezonu "Pojedynku na podróże" - pierwszą serię programu warto nadrobić o dowolnej porze w Playerze!

podziel się:

Pozostałe wiadomości