"Prawdziwi ludzie, prawdziwe remonty": Nie obyło się bez komplikacji!

Prawdziwi ludzie, prawdzie remonty: Alicja
Prawdziwi ludzie, prawdzie remonty: Alicja
Remont wymarzonego, przedwojennego domu Alicji i Michała wymagał sporych nakładów czasu, pracy i cierpliwości. Jak to przy trudnych i męczących zadaniach bywa - na drodze małżeństwa pojawiły się także pewne problemy. Jednym z nich była dostawa innej podłogi niż wymarzyli sobie bohaterowie programu "Prawdziwi ludzie, prawdziwe remonty".
"Prawdziwi ludzie, prawdziwe remonty": Problemy z podłogą
"Prawdziwi ludzie, prawdziwe remonty": Problemy z podłogą

Podłoga w nowym domu Alicji i Michała miała zostać ułożona w formie kolorowych trójkątów. Jak się okazało - przy składaniu zamówienia bohaterka programu "Prawdziwi ludzie, prawdziwe remonty" nie doprecyzowała, czy odcień "dębu", na którym jej zależało miał być jasny czy ciemny.

Wobec powyższego - Alicja zadzwoniła do producenta, aby dowiedzieć się, jaka jest szansa, aby ciemną podłogę wymienić na jej jaśniejszy wariant. Niestety - oczekiwanie na wymianę tylko wydłużyło proces remontu. Na domiar złego - to nie był jedyny problem z podłogą w nowym domu bohaterów "Prawdziwi ludzie, prawdziwe remonty". Co jeszcze poszło nie tak? Zachęcamy do obejrzenia fragmentu programu.

podziel się:

Pozostałe wiadomości