"100 kobiet kiedyś i dziś": Poznajcie inspirujące i zachwycające kobiece metamorfozy

100 kobiet kiedyś i dziś: Klaudia El Dursi
100 kobiet kiedyś i dziś: Klaudia El Dursi
W jednym programie obok siebie pojawią się: Jennifer Lopez, Julia Wieniawa, Monica Bellucci, Magda Gessler, Brigitte Bardot, Agnieszka Chylińska, Beyoncé i... Kim Kardashian. Zobaczcie „100 kobiet kiedyś i dziś”!

Kobieta zmienną jest, a dla każdej z nas zmiana oznacza co innego. Możemy zmieniać zdanie, wygląd, karierę i każdą obraną ścieżkę, by ruszyć nią zupełnie na nowo i po prostu żyć po swojemu! W tym programie przyjrzymy się sylwetkom 100 kobiet, u których zmiana przybrała różne oblicze.

W tym zestawieniu pojawią się boginie z pierwszych stron gazet, ikony piękna, zdobywczynie szczytów sławy, nierzadko płacące słone rachunki za życie na świeczniku. Poznajcie inspirujące i zachwycające kobiece metamorfozy.

Jak z gwiazdy dziecięcego serialu wyrosła gwiazda rocka, czy upływ lat i zachowanie urody to geny i pielęgnacja czy dobre operacje plastyczne? Jak na przestrzeni lat pokierowały swoimi karierami największe ikony i jak odbiło się to na ich życiu – o tym i o wielu sekretach gwiazd opowiedzą nam znane postacie polskiego showbiznesu.

Wśród gości komentujących zobaczymy znane osoby, takie jak: Grażyna Wolszczak, Klaudia El Dursi, Mateusz Hładki, Katarzyna Pakosińska, Klaudia Halejcio, Basia Kurdej-Szatan, Kinga Burzyńska, Kasia Węsierska, Magda Bober, Jadwiga Gryn, Sandra Hajduk.

PREMIERA 1. i 2. odcinka programu "100 kobiet kiedyś i dziś" na antenie TVN Style - w sobotę 11 listopada, o godzinie 20:55 i 21:30.

podziel się:

Pozostałe wiadomości