"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Marzena Rogalska o 2 sezonie: "Znaleźliśmy fenomenalnych bohaterów"

Małe światy według Marzeny Rogalskiej: Marzena Rogalska opowiedziała o programie
Małe światy według Marzeny Rogalskiej: Marzena Rogalska opowiedziała o programie
Marzena Rogalska będzie dalej przemierzać Polskę w celu poznania niezwykłych rodzin. Kogo odwiedzi w drugiej serii, dlaczego zdaniem dziennikarki szkoda byłoby zostawić Małe Światy, a także co na temat programu sądzi jej siostrzeniec? Posłuchajcie!
"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Marzena Rogalska o 2
"Małe światy według Marzeny Rogalskiej": Marzena Rogalska o 2. sezonie programu

W 2. sezonie "Małych światów według Marzeny Rogalskiej" - prowadząca poznaje historię każdej z odwiedzonych rodzin, pokazuje jak wygląda ich codzienność, radości i problemy. Z wrodzonym wdziękiem zadaje trudne, a nawet intymne pytania. A wszystko po to, żebyśmy mogli poczuć się częścią ich niezwykłej przygody.

Co wydarzy się w 1. odcinku 2. sezonu?

Marzena Rogalska odwiedza obrośniętą stereotypami społeczność Romską, która rzadko otwiera się na ludzi spoza jej kręgu. Dla Marzeny nasi bohaterowie zrobili wyjątek. Do swojego domu zaprasza ją Angelo Ciureja, wschodząca gwiazda piosenki Romskiej. Razem z rodziną zabiera ją w świat tradycji, rytuałów, tańca i śpiewu.

Zderzenie dwóch różnych światów zaowocuje zaskakującą, kulturową integracją. Czy Marzenie uda się namówić Romskie kobiety na intymną rozmowę, a mężczyzn, żeby pierwszy raz w życiu wyrzucili śmieci…? Co wywróży jej prawdziwa wróżka i jak sprawdzi się w roli romskiej wokalistyki? To będzie wyjątkowy odcinek!

PREMIERA 1. odcinka 2. sezonu programu "Małe światy według Marzeny Rogalskiej" na antenie TVN Style - w niedzielę 8 października, o godzinie 16:30.

Powtórki odcinka:

 • poniedziałek 9 października, 21:15
  • środa 11 października, 22:50
   • piątek 13 października, 13:30
    • sobota 14 października, 15:45
     podziel się:

     Pozostałe wiadomości