"Patent na święta": Poznajcie najciekawsze świąteczne pomysły

Patent na święta: Anna Nowak-Ibisz przygotuje świąteczne pierniczki!
Patent na święta: Anna Nowak-Ibisz przygotuje świąteczne pierniczki!
Jeśli w Waszym domu piosenki świąteczne słychać od listopada, a lampki, gwiazdy i świece ozdabiają ściany długo przed Świętami, to ten program jest dla Was. "Patent na Święta" to zbiór najciekawszych świątecznych pomysłów, które łatwo odtworzycie w domu.

Każdy z patentów pokażą, krok po kroku, nasze gwiazdy. A jeśli magia Świąt nie bardzo do was przemawia, nie martwcie się: po obejrzeniu tego odcinka poczujecie ją na pewno! Zaczniemy od pysznych, świątecznych pierników, a w roli domowej cukierniczki sprawdzi się Ania Nowak-Ibisz. Gotowe i pięknie udekorowane pierniki wykorzystają Aga Winnicka i Magda Socha-Włodarska, które zamienią wypieki w prawdziwe cuda: dekoracje choinkowe i wieniec, który ozdobi każdy stół. A żeby pod choinką znalazły się imponujące prezenty, trzeba zadbać o ich pomysłowe pakowanie. O to zatroszczą się przyjaciele Hania Zborowska-Neves i Piotrek Czaykowski.

Ale nie samymi dekoracjami człowiek przed Świętami żyje i doskonale wie o tym Małgosia Ekert. Mistrzyni w zdobieniu paznokci, z pomocą córki Roksany Ekert, pokaże wam proste patenty na bożonarodzeniowy manicure!

PREMIERA programu "Patent na święta 5" na antenie TVN Style - w piątek 1 grudnia, o godzinie 21:30.

Powtórki odcinka:

 • niedziela 3 grudnia, 19:10
  • poniedziałek 4 grudnia, 21:15
   • czwartek 7 grudnia, 19:00
    • piątek 8 grudnia, 14:00
     • sobota 9 grudnia, 12:40
      podziel się:

      Pozostałe wiadomości