"Pojedynek na podróże": Nowy program jesienią w TVN Style

Pojedynek na podróże: Hanna Zborowska Neves w nowym programie TVN Style
Pojedynek na podróże: Hanna Zborowska Neves w nowym programie TVN Style
W tej serii do rywalizacji o tytuł mistrzów organizacji wakacji staną dwie pary pasjonatów podróżowania. Na własną rękę zjeździli już świat wzdłuż i wszerz, teraz swoimi patentami podzielą się z widzkami TVN Style. Nowy program "Pojedynek na podróże" będzie można oglądać na naszej antenie już we wrześniu.

W założonym i ograniczonym budżecie nasi bohaterowie zorganizują dwie różne wyprawy, często w najdalsze zakątki świata jak Oman, Peru czy Malediwy. Która z nich skradnie nasze serca i zainspiruje do spakowania plecaka?

Pierwsza para, która weźmie udział w programie to Kasia i Kuba, zakręceni i odważni podróżnicy, którzy swoje wyprawy relacjonują w social mediach pod marką "Podróż odbyta". Do pojedynku stanie z nimi Hanna Zborowska Neves, której w zależności od kierunku podróży będzie towarzyszyć mama Maria Winiarska, siostra Zofia Zborowska lub inna bliska osoba - jak przyjaciółka czy dzieci.

Różne budżety, różne destynacje, a każdy wyjazd to mnóstwo porad, tipów i sposobów na tanie i sprytne podróżowanie. Która podróż będzie dla Was fajniejsza? Sprawdzimy to w "Pojedynku na podróże"!

podziel się:

Pozostałe wiadomości