Rogalska show!

Rogalska Show
Rogalska Show
Tej jesieni widzki TVN Style będą miały okazję zobaczyć Marzenę Rogalską w zupełnie nowej roli. Dziennikarka poprowadzi własny wieczorny talk - show, a do studia zaprosi znanych i lubianych ze świata kultury oraz show-biznesu. Nie zabraknie szczerych rozmów, świetnego humoru i odrobiny szaleństwa. „Rogalska Show” będzie poprawiać widzom nastrój w niedzielne oraz poniedziałkowe wieczory począwszy od 1 października. Prapremierowy odcinek programu wyemitowany zostanie wyjątkowo na antenie TVN 7.

„Rogalska Show” to program, który Was zaskoczy! Gośćmi Marzeny będą znane postaci ze świata polskiej kultury. O każdej z nich dowiemy się czegoś nowego – Marzena często postawi ich w nietypowych sytuacjach, których sami się nie spodziewają! Czy Anna Dereszowska potrafi zrobić awanturę, a Katarzyna Figura mogłaby zagrać Marlona Brando? Koncert Urszuli Dudziak w kosmosie? W tym programie wszystko jest możliwe!

W “Rogalska show” nie zabraknie również miejsca na szczere rozmowy. Dziennikarka z wrodzonym wdziękiem zada swoim gościom bezpośrednie pytania o sprawy, które są dla nich najważniejsze. W kameralnej atmosferze gwiazdy zdradzą prowadzącej mniej znane fragmenty swoich życiorysów, opowiedzą o planach i marzeniach, a także ujawnią swoje ukryte talenty.

Rogalska Show
Rogalska Show
Obraz1
Obraz3
Obraz4
+1
Zobacz galerię

Program “Rogalska show” powstaje w nowoczesnym studio XR w Sękocinie. Scenografia programu została stworzona na ekranie ledowym o wymiarach 40 na 5,5 metra.

„Rogalska Show” zagości na antenie TVN Style w niedzielne i poniedziałkowe wieczory o godzinie 22:00, począwszy od 1 października. Wyjątkowo odcinek przedpremierowy programu zostanie wyemitowany 29 września na antenie TVN 7 o godz. 21.00

podziel się:

Pozostałe wiadomości