Sąsiedzi kontra sąsiedzi

Sąsiedzi kontra sąsiedzi: nowy program od 4 kwietnia w TVN Style
Sąsiedzi kontra sąsiedzi: nowy program od 4 kwietnia w TVN Style

Przyszedł czas, żeby zamienić sąsiedzkie “zajrzyj na kawkę” w zaciętą rywalizację. Do pojedynku staną sąsiadujące ze sobą rodziny. Kto zorganizuje lepszą imprezę - Kowalscy czy Nowakowie? Ocenią to inni sąsiedzi, którzy zostaną zaproszeni w charakterze wymagającego jury.

Czy oceniającym bardziej smakować będzie popisowa golonka Kowalskiego czy włoski makaron w wersji Nowakowej? Kto zrobi lepszy deser oraz lepiej zadba o atmosferę przy stole? Zaproszeni oceniać będą nie tylko smak potraw, ale też sposób podania, przygotowanie domu na przyjście gości oraz panujący nastrój.

Nagroda dla zwycięzców to jednocześnie kara dla przegranych – ci, którym dopisze szczęście będą mogli wydać dowolne (legalne i w miarę przyzwoite) polecenie swoim sąsiadom! Zagracona piwnica latami nie była sprzątana? Przydałby się wieczór we dwoje bez waszych wrzeszczących i absorbujących dzieciaków? Chcielibyście, żeby ktoś przez miesiąc wynosił Wasze śmieci? Udział w programie to szansa, aby taką nagrodę sobie zapewnić!

Odcinki programu "Sąsiedzi kontra sąsiedzi" można oglądać o dowolnej porze na Player.pl.

podziel się:

Pozostałe wiadomości