Szybka zmiana

Szybka zmiana: ekipa programu gotowa do pracy!
Szybka zmiana: ekipa programu gotowa do pracy!

W nowym programie TVN Style udowodnimy, że naprawdę niewiele trzeba, aby nasz codzienny wygląd sprawiał nam samym przyjemność, dodawał pewności siebie i podkreślał w nas to, co najlepsze.

Nasza przesympatyczna stylistka Marta Pożarlik wyjdzie na ulice polskich miast, aby w szarym morzu przechodniów wyłowić bohaterki tej serii. Niektórym z nich zaproponuje szybką metamorfozę. Stylizacja musi być dopasowana do okoliczności - bohaterka miała przecież swoje plany na resztę dnia - zmierzała do pracy, na spotkanie z przyjaciółkami czy romantyczną kolację z mężem.

Wisienką na torcie tej “Szybkiej zmiany” będzie nowa fryzura i profesjonalny makijaż. Tutaj z pomocą Marcie Pożarlik przybędzie jej niezastąpiony team - mistrz fryzjerski Wojciech Zieliński oraz jedna z najlepszych polskich makijażystek Marta Gąska. Czy przyjaciółki rozpoznają bohaterkę programu po wejściu do ulubionej kawiarni? Jak zareaguje zaskoczony mąż? Czy może dostrzeżemy ten bezcenny błysk zazdrości w oku koleżanek z pracy? Przekonajmy się sami!

Odcinki programu "Szybka zmiana" o dowolnej porze można oglądać na Player.pl.

podziel się:

Pozostałe wiadomości