"Wakacje z teściową": Tym razem na wakacje wybiorą się... ekipy trzyosobowe! Przed nami 2. sezon programu

Wakacje z teściową: Małgosia, Ola, Oskar i Oliwier
Wakacje z teściową: Małgosia, Ola, Oskar i Oliwier
Nasi bohaterowie wracają na antenę TVN Style w nowych, odmienionych składach! W drugim sezonie programu „Wakacje z teściową” duety zmienią się… w ekipy trzyosobowe. Do zięcia i synowych dołączą ich drugie połówki. 
Wakacje z teściową: nadchodzi 2. sezon programu!
Wakacje z teściową: Tereska, Daniel i Marta
FOTOSY ODC 1_Sub_0146
FOTOSY ODC 1_Sub_0145
FOTOSY ODC 1_Sub_0134
+8
Zobacz galerię

Czasem już wspólne wakacje z partnerem lub partnerką potrafią być wyzwaniem. A kiedy na trzeciego wpada teściowa… czy da się to przeżyć i nie zwariować?

W drugim sezonie „Wakacji z teściową” nasze trzyosobowe ekipy odwiedzą trzy popularne wśród Polaków wakacyjne destynacje: gościnną Albanię, kolorową Turcję oraz egzotyczną Tajlandię. Nie będą to jednak komfortowe wakacje all inclusive. Nasi bohaterowie będą podróżowali na własną rękę, lokalnymi środkami transportu. Odwiedzą zarówno miejsca turystyczne, jak i lokalne perełki znane tylko tubylcom. 

Nie zabraknie ekscytujących przygód i przezabawnych sytuacji, ale też napięć, rywalizacji, a nawet konfliktów. Pojawi się też przestrzeń dla ważnych rozmów na życiowe tematy. To rozmowy często trudne, a przecież tak bardzo potrzebne.

Czy dzięki obecności własnych dzieci teściowe nieco spuszczą z tonu? A może przeciwnie, jeszcze bardziej dadzą młodym do wiwatu… Komu pierwszemu puszczą nerwy? Czyja relacja wzmocni się, a które konflikty się zaognią?

Jakie ekipy wybiorą się na wakacje w 2. serii programu?

Małgosia (teściowa) i Ola (synowa) to duet barwny i wywołujący wiele skrajnych emocji. Małgosia dała się poznać widzom TVN Style jako pełna energii kobieta sukcesu i tiktokerka, która uwielbia pokazywać swoje życie w social mediach i nie kryje swojego zamiłowania do wszystkiego co luksusowe i… złote. Wszędzie jej pełno. Zarówno jej stroje, jak i osobowość, przyciągają uwagę w każdym zakątku świata. Po przygodach w Wietnamie Małgosia miała nadzieję, że Ola tym razem zorganizuje wakacje wygodne, na miarę jej stylu życia. Tymczasem synowa na podróż po Turcji zamiast ekskluzywnej limuzyny wynajęła… zwykłego kampera. Bo właśnie takim środkiem lokomocji najbardziej lubi podróżować ze swoim mężem Oskarem (synem Małgosi) i czteroletnim synkiem Oliwierem. Poza brakiem wygód i luksusów, to właśnie obecność chłopca najbardziej namiesza podczas tego wyjazdu. Otóż Małgosia ma prawdziwego fioła na punkcie ukochanego wnusia i jest „troszeczkę” przewrażliwiona na jego punkcie. A do tego… ma bardzo zdecydowane opinie o tym, jak rodzice powinni go wychowywać, i chętnie dzieli się nimi na głos. To sprawi, że konfliktów między tą teściową a synową nie zabraknie. Jak w tej sytuacji odnajdzie się Oskar? Czy Ola sprosta wysokim, pod każdym względem, wymaganiom teściowej?

W programie nie mogło też zabraknąć Daniela, zięcia Tereski, i jej samej. Ta para zdecydowanie podbiła serca widzów! Tereska stała się symbolem typowej polskiej teściowej. Takiej, która bez ogródek mówi to co myśli i nie przegapi żadnej okazji, aby skrytykować zięcia. Otwarcie i na każdym kroku. Jednak ta teściowa pod powłoką drobnych złośliwości skrywa ogromne serce, pełne ciepła i uczuć, wbrew pozorom, również do zięcia. Ale sympatia do Daniela nigdy nie będzie równała się miłości, jaką Tereska darzy jego narzeczoną, a swoją córkę, Martę. To właśnie ona dołączy do tego składu. Wspólnie przemierzą Albanią wzdłuż i wszerz! Pozytywna i wrażliwa Marta niejednokrotnie będzie musiała stanąć między młotem a kowadłem, jako rozjemca mamusi i partnera. Jej cierpliwość zostanie wystawiona na niejedną próbę, bo w tym sezonie Daniel jeszcze chętniej niż ostatnio będzie odwdzięczał się teściowej własnymi ciętymi ripostami. Czy uda mu się jednak przegadać silną kobietę, która wychowała 7 dzieci i zajmuje się 10 wnucząt? A może to Tereska postawi na swoim i przekona młodych do tego, aby w końcu wzięli ślub? I kim jest „Franek”, który niespodziewanie stanie się nowym członkiem tej rodziny?  

Ostatnia ekipa, teściowa Ania, jej syn Kamil i synowa Agnieszka, ma najniższą średnią wieku ze wszystkich bohaterów. To dlatego, że między tą teściową, a jej synową jest jedynie 15 lat różnicy! Ania i Agnieszka poznały się jako koleżanki, gdy pracowały w jednej firmie. Co ciekawe, to Agnieszka była szefową swojej teściowej… Odkąd w obrazku pojawił się Kamil i dziewczyny stały się rodziną, Ania próbuje wskoczyć z pozycji kumpeli na piedestał godny teściowej. Nie jest to jednak łatwe, bo Agnieszka nie znosi nikomu ustępować, a już szczególnie mamusi. Uwielbia za to stawiać na swoim i rywalizować z Anią. Na szczęście podczas wyjazdu do Tajlandii będzie miała ku temu wiele okazji: podczas atrakcji sportowych, szybkich przejażdżek skuterami, a nawet walki na prawdziwym bokserskim ringu! Gdy do tej dwójki charakternych kobiet, które potrafią posprzeczać się dosłownie o wszystko, dorzucimy jeszcze Kamila, któremu też szybko puszczają nerwy… to mamy gotowy przepis na naprawdę wybuchową przygodę w gorącej Tajlandii! Ania zarzuca synowej, że ta uwielbia wzbudzać wokół siebie zainteresowanie i być „gwiazdą numer jeden”. Z kolei Agnieszka uważa, że to teściowa często postępuje egoistycznie i jest wygodnicka. A Kamil otwarcie mówi, że gdyby wiedział jak to będzie, to nigdy by się na podróż z mamusią i żoną nie zdecydował… Każdy wie swoje, a iskry lecą. Czy uda im się zapanować nad emocjami na tyle, aby z tych wakacji nie wrócili oddzielnie?

PREMIERA 1. odcinka 2. sezonu programu "Wakacje z teściową" na antenie TVN Style - w niedzielę 29 października, o godzinie 15:30.

podziel się:

Pozostałe wiadomości