"Życie zaczyna się po 60-tce": Poznajcie nieprzeciętne, wyjątkowe emerytki

Życie zaczyna się po 60-tce: DJ Wika
Życie zaczyna się po 60-tce: DJ Wika
Czy emerytura to szydełko, wyglądanie przez okno i godziny przy radioodbiorniku? Tak, ale... tylko jeśli tego chcesz! A jeśli całe życie marzyłaś o szalonych, dziewczyńskich wyjazdach, karierze DJ-ki, byciu królową fitnessu albo własnym food trucku - to po sześćdziesiątce wreszcie masz na to czas!

W tym cyklu poznamy nieprzeciętne emerytki, które korzystają z okazji, że wreszcie mogą być sobą. Jak mówią nasi bohaterowie "Życie zaczyna się po 60-tce", a my im wierzymy!

Kogo poznamy w pierwszym odcinku programu?

Pełna pasji i uroku osobistego DJ Wika zabierze nas na prywatkę dla seniorów w centrum Warszawy, gdzie rozkręci się naprawdę niezła impreza.

Basia z Poznania wraz z Tęczowymi seniorkami bierze udział w rozmaitych wydarzeniach społeczno-kulturalnych, wspierając społeczności LGBTQ. Jak sama mówi: głos mniejszości jest niezwykle ważny, ma ogromną wartość. W pierwszym odcinku wybierze się na kultowy rockowy festiwal Pol&Rock, by propagować równości i tolerancję.

Krysia z Białegostoku - nasza kolejna bohaterka nie zagląda w metrykę, kocha naturę i zabawy modą. W pierwszym odcinku pokaże nam kilka swoich szałowych stylizacji, a także wybierzemy się z nią do miejsca, w którym się wychowała i gdzie wraz z rodziną zajmie się przetworami.

Kolejna Basia - uwielbia przebywać wśród młodych osób. Mówi, że to ją trzyma w tak dobrej formie i to od młodych czerpie inspiracje. W pierwszym odcinku Basia zabierze nas na nagrania do kanału youtubowego z milionowymi odsłonami, który uwielbiany jest przez nastolatków i dzięki któremu Basia jest najczęściej rozpoznawana na ulicy.

PREMIERA 1. odcinka programu "Życie zaczyna się po 60-tce" na antenie TVN Style - w czwartek 5 października, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

 • sobota 7 października, 14:15
  • wtorek 10 października, 12:20
   • środa 11 października, 10:15 i 20:00
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości