"Ranking najprzystojniejszych facetów": Kontrowersyjny, ale przyciągający - Jude Law

Ranking najprzystojniejszych facetów: Miejsce 27. zestawienia zajął Jude Law
Ranking najprzystojniejszych facetów: Miejsce 27. zestawienia zajął Jude Law
Ten mężczyzna może pochwalić się nie tylko wieloma rolami aktorskimi, ale także... licznymi romansami i kontrowersjami. Mimo tego, Jude Law ma w sobie coś, co przyciąga kobiety i zatrzymuje na nim ich uwagę. W "Rankingu najprzystojniejszych facetów" Jude Law znalazł się na 27. pozycji.
230703_ranking_najprzystojniejszych_facetow_odc8_4
"Ranking najprzystojniejszych facetów": Na miejscu 27. Jude Law

Choć nie wszystkie spośród komentatorek programu kojarzyły aktora, a niektóre przyznały, że Jude Law nie robi na nich większego wrażenia - większość zwróciła uwagę, że w filmach takich jak "Holiday" czy "Utalentowany pan Ripley" - mężczyzna może skraść serce widzów. Szczególnie, iż aktor posiada niezwykle uwodzicielskie spojrzenie, a także charakterystyczny, przyciągający akcent.

Poza talentem do gry aktorskiej - Jude Law ma także wyjątkowe skłonności do... zdradzania swoich partnerek w życiu prywatnym, a z jego miłosnych perypetii można byłoby napisać scenariusz do nowego filmu. Mimo to, jego brak pokory, jak również odnoszenie sukcesów na każdym polu - może "wodzić na pokuszenie". Posłuchajcie rozmów o aktorze z 27. miejsca rankingu, a w sobotni wieczór obejrzyjcie najnowszy odcinek programu w TVN Style!

PREMIERA 9. odcinka programu "Ranking najprzystojniejszych facetów" w sobotę 8 lipca, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

 • poniedziałek 10 lipca, 23:10
  • czwartek 13 lipca, 21:30
   podziel się:

   Pozostałe wiadomości

   Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
   Materiał promocyjny

   Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?