“Ranking najprzystojniejszych facetów”: Niezrozumiała, a jednocześnie niepowstrzymana fascynacja, czyli Enrique Iglesias

Ranking najprzystojniejszych facetów: Miejsce 12. zajął Enrique Iglesias
Ranking najprzystojniejszych facetów: Miejsce 12. zajął Enrique Iglesias
Ten Latynos to wyjątkowy przypadek. Nie ma wątpliwości, iż jego hiszpańskie korzenie dodają mu pazura, ale jednocześnie - można powiedzieć, że Enrique Iglesias posiada wizerunek “chłopaka z osiedla”. Czy przekonuje nim komentatorki programu “Ranking najprzystojniejszych facetów”, w którym znalazł się na miejscu 12?
230710_ranking_facetow_odc9_9
"Ranking najprzystojniejszych facetów": Na miejscu 12. Enrique Iglesias

Hiszpański piosenkarz kojarzony jest z nakryciem głowy, jeansami i zwykłymi koszulkami, co sprawia, że nie można nazwać go “stereotypowym Latynosem z klatą na wierzchu”. Komentatorki “Rankingu najprzystojniejszych facetów” określają go łobuzem, ale również dobrym chłopakiem.

Powyższe nie zmienia faktu, iż Enrique Iglesias posiada w sobie coś, co przyciąga kobiety, nawet jeśli one same nie do końca rozumieją tę dziwną fascynację oraz ekscytację. Niestety, jego serce od wielu lat jest już zajęte przez Annę Kurnikową, z którą ma troje dzieci. Zachęcamy do wysłuchania, co o piosenkarzu powiedziały panie z “Rankingu najprzystojniejszych facetów”.

9. odcinek programu "Ranking najprzystojniejszych facetów" na naszej antenie obejrzycie jeszcze w:

  • czwartek 13 lipca, 21:30
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości