"Ranking najprzystojniejszych facetów": Tak o Polakach w zestawieniu wypowiadają się jego komentatorki!

Ranking najprzystojniejszych facetów: Blanka Lipińska o Polakach w zestawieniu
Ranking najprzystojniejszych facetów: Blanka Lipińska o Polakach w zestawieniu
Od poznania pierwszej dziesiątki "Rankingu najprzystojniejszych facetów" dzieli nas nieco ponad tydzień, ale wśród dotychczasowych, odsłoniętych już miejsc - nie brakowało polskich przedstawicieli. Jak na ich obecność w zestawieniu reagowały komentatorki programu?
STYLE_RNF_UMONT
"Ranking najprzystojniejszych facetów": Tak komentatorki zestawienia chwalą polskich przedstawicieli

Ocena Polaków, pojawiających się w "Rankingu najprzystojniejszych facetów" mogła dla naszych bohaterek być o tyle utrudniona, że wielu z nich znają one osobiście. Niektórzy nawet okazywali się być ich byłymi partnerami - jak w przypadku Aleksandra Barona i Blanki Lipińskiej. Czy obecność w zestawieniu bliższych lub dalszych znajomych wpłynęła na bardziej subiektywne spojrzenie uczestniczek programu?

Posłuchajcie, jak panie komentujące "Ranking najprzystojniejszych facetów" wypowiadały się o Marcinie Prokopie (miejsce 59), Aleksandrze Baronie (miejsce 74) czy Macieju Dowborze (miejsce 86). A zanim pierwsza dwudziestka, a nawet dziesiątka z zestawienia - przestanie być dla Was tajemnicą - zapraszamy na powtórkę 8. odcinka programu na antenie TVN Style.

8. odcinek programu "Ranking najprzystojniejszych facetów" na naszej antenie obejrzycie jeszcze w:

  • czwartek 6 lipca, 21:30
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości