"Rogalska Show": Joanna Brodzik przejęła dowodzenie w programie!

Rogalska Show: Joanna Brodzik i Marzena Rogalska
Rogalska Show: Joanna Brodzik i Marzena Rogalska
Przyjaciele często zaskakują się wzajemnie i nie inaczej było w przypadku tego spotkania! W 13. odcinku "Rogalska Show" gościnią Marzeny Rogalskiej była jej przyjaciółka Joanna Brodzik, która postanowiła zaskoczyć prowadzącą i przygotować dla niej dodatkowy punkt programu. Jaki? Zobaczcie sami!
"Rogalska Show": Joanna Brodzik zaskoczyła Marzenę Rogalską

Takiego zwrotu akcji Marzena Rogalska się nie spodziewała. Podczas nagrań odcinka "Rogalska Show" z udziałem Joanny Brodzik - ta nagle zbuntowała się i ogłosiła, że choć nie zamierza "wysadzić Marzeny z siodła" to "musi powiać lekką grozą". Gościni przygotowała dla prowadzącej fotoquiz, w którym zaprezentowała przyjaciółce oraz publiczności zdjęcia nazwane przez nią "kwity na Rogalską", a sama Marzena Rogalska miała zgadnąć, w jaki sposób zatytułowała poszczególne ujęcia. Zobaczcie, jak jej poszło!

Co wydarzy się w 14. odcinku programu?

W tym odcinku "Rogalska Show" - Igor Kwiatkowski, czyli człowiek orkiestra! Zatańczy, zaśpiewa i rozbawi Was do łez! Miał być kucharzem, ale ponieważ w gotowaniu był beznadziejny, postanowił kraść… Na szczęście tylko ludzkie osobowości. W tym programie poznacie nieznane dotąd oblicze księcia polskiego kabaretu. Dowiecie się jak powstają jego żarty, czy śmieją się z nich jego dzieci i dlaczego uśmiercił najpopularniejszą dresiarę w tym kraju!

Umówimy go na randkę, którą poprowadzi prekursor miłosnych poszukiwań, Jacek Kawalec oraz ocenimy jego aktorskie zdolności. Czy Igor Kwiatkowski ma szanse zostać zawodowym aktorem? Jeśli do tej pory kojarzył wam się tylko z komedią, to w końcu zobaczycie go w naprawdę dramatycznej roli. Czy potrafi być poważny? Oceńcie sami!

PREMIERA 14. odcinka programu "Rogalska Show" na antenie TVN Style - w poniedziałek 13 listopada, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

 • piątek 17 listopada, 20:15
  • sobota 18 listopada, 23:25
   • niedziela 19 listopada, 21:15
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości