"Rogalska Show": Najzabawniejsze momenty 1. sezonu

Rogalska Show: Te momenty bawiły w 1. sezonie programu
Rogalska Show: Te momenty bawiły w 1. sezonie programu
Niezwykle interesujące rozmowy i niezapomniane występy to tylko część wrażeń, jakich dostarczały widzom odcinki programu "Rogalska Show". W 1. sezonie nie zabrakło całej masy gagów, w których gwiazdy dawały się poznać ze stron, z jakich do tej pory nie znali ich najwięksi fani! Przypomnijmy sobie najśmieszniejsze momenty show.
"Rogalska Show": Najśmieszniejsze gagi 1. sezonu

Majka Jeżowska wcielająca się w rolę Barbie, Igor Kwiatkowski biorący udział w "Randce z ciemniakiem", Katarzyna Bujakiewicz podkładająca głos... parówce - to zaledwie wstęp do opisu, co działo się w 1. sezonie programu "Rogalska Show". Dla swoich gości Marzena Rogalska przygotowała wyzwania, jakich nie spodziewali się nie tylko widzowie programu, ale również sami jego bohaterowie.

Zachęcamy, aby przypomnieć sobie najzabawniejsze, programowe sytuacje, w jakich można było zobaczyć największe polskie osobowości. Kto wszedł w najbardziej zaskakującą rolę? Która z gwiazd musiała zmierzyć się z najtrudniejszym zadaniem? Zobaczcie w podsumowaniu 1. serii "Rogalska Show".

Wszystkie odcinki programu "Rogalska Show" można o dowolnej porze oglądać w Player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości