"Sąsiedzi kontra sąsiedzi": Jakie kary musieli odbyć bohaterowie programu?

Sąsiedzi kontra sąsiedzi: po domówkach przychodził czas na odbywanie kar!
Sąsiedzi kontra sąsiedzi: po domówkach przychodził czas na odbywanie kar!
Imprezy pełne żartów, śmiechu i prób zaangażowania uczestników w dobrą zabawę, a także talerze wypełnione smakołykami - takie widoki mogliśmy oglądać w programie "Sąsiedzi kontra sąsiedzi". Warto jednak przypomnieć, że zaangażowanie bohaterów nie miało jedynie na celu przeżycia wyjątkowych domówek, ale także... uniknięcie kary. Odświeżmy sobie pamięć - jak skończyli ci, którym się to nie udało?
230809_STYLE_SKS_Kary_umont
"Sąsiedzi kontra sąsiedzi": Taki los spotkał przegrane pary z programu

Uczestnicy programu "Sąsiedzi kontra sąsiedzi" mieli do wykonania całkiem proste zadanie - urządzić imprezę tak dobrą, aby wygrać pojedynek z sąsiadującymi z nimi rywalami. Oceniające ich starania jury brało pod uwagę nie tylko przygotowane z tej okazji posiłki, ale również panującą na spotkaniu atmosferę i przewidziane atrakcje. Nagroda dla zwycięzców była jednocześnie karą dla przegranych – ci, którym dopisało szczęście mogli wydać dowolne (legalne i w miarę przyzwoite) polecenie swoim sąsiadom!

W ten właśnie sposób przegrani uczestnicy rywalizacji musieli sprzątać, wykonywać prace ogrodowe, a nawet... doprowadzać do porządku zwierzaki zwycięzców. Podczas gdy oni męczyli się z wykonaniem zadania - organizatorzy lepszej domówki mogli z triumfem przyglądać się jak ich bałagan znika. Wy także możecie przypomnieć sobie, co działo się po rozstrzygnięciu pojedynków z programu "Sąsiedzi kontra sąsiedzi". Zachęcamy do obejrzenia materiału wideo.

Odcinki programu "Sąsiedzi kontra sąsiedzi" można o dowolnej porze oglądać w Player.pl.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?