"Ślub last minute": Gry zamiast tańców na weselu?

Ślub last minute: prezentacja Piotrka i Darka
Ślub last minute: prezentacja Piotrka i Darka
Bohaterowie 3. odcinka "Ślubu last minute" - Weronika i Tomek - chcieli, aby ich wesele było jedyne w swoim rodzaju. Z tego względu Agnieszka i Magda swoją propozycję oparły o podróż poślubną, którą para miała zaplanowaną jeszcze przed decyzją o ślubie! Z kolei Piotrek i Darek z wypowiedzi pana młodego wychwycili inny szczegół. Ich pomysł może Was zaskoczyć!
"Ślub last minute": Nietypowa propozycja chłopaków

W rozmowie wstępnej z ślubnymi ekspertami z programu "Ślub last minute" - pan młody powiedział rzecz, która męskiemu duetowi pozostała w pamięci. Tomek przyznał, że bardzo lubi brać udział w różnego rodzaju konkursach, loteriach i grach. To właśnie z tego powodu Piotrek i Darek zamiast typowego wesela - postanowili zaproponować młodej parze organizację... wieczoru gier.

Do tego oryginalnego pomysłu postanowili dołączyć wymarzone dekoracje ślubne Weroniki, która mówiąc o swoich oczekiwaniach - wymieniała między innymi eukaliptusa i elementy boho. Czy bohaterowie 3. odcinka "Ślubu last minute" zdecydowali się właśnie na tę propozycję? Zachęcamy do sprawdzenia w powtórkach programu!

3. odcinek programu "Ślub last minute" na antenie TVN Style obejrzycie jeszcze w:

  • sobotę 21 października, 17:30
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości