"Ślub last minute": Największe problemy i wpadki 1. sezonu. Nie było łatwo!

Ślub last minute: Darek Zwadowski
Ślub last minute: Darek Zwadowski
Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdej pary młodej - także tych, które na zorganizowanie uroczystości nie zostawiają sobie wiele czasu. Z pomocą bohaterom "Ślubu last minute" przyszli eksperci, przed którymi organizacja ślubu nie ma żadnych tajemnic. Ale nawet oni nie byli w stanie przewidzieć pewnych trudności. Przypomnijcie sobie największe wpadki i problemy w 1. sezonie programu.
231206_STYLE_SLM_umont
"Ślub last minute": Wpadki i problemy podczas organizacji ślubów

Niekorzystne warunki pogodowe, tort na ziemi, a nawet... pomylona suknia ślubna. Los nie oszczędzał ekspertów ślubnych z programu "Ślub last minute". Magda Socha-Włodarska, Agnieszka Winnicka, Piotr Sałata i Dariusz Zwadowski musieli "stawać na rzęsach", aby bohaterowie, którzy zdecydowali się wziąć śluby na ostatnią chwilę mogli cieszyć się ceremoniami ich marzeń.

Który z problemów przysporzył im najwięcej stresów oraz dodatkowej pracy? Czy był to nieustający deszcz, kiedy zaplanowano plenerowy ślub pod namiotem? Rozłożenie ponad 200 winietek na kilka chwil przed uroczystością? A może tłumy na plaży nad jeziorem, gdzie planowany był kameralna, romantyczna ceremonia? Zachęcamy do obejrzenia podsumowania 1. sezonu "Ślubu last minute", aby przypomnieć sobie najbardziej wymagające aspekty programowych realizacji.

Wszystkie odcinki programu "Ślub last minute" są dostępne do oglądania w Player.pl!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?