"Ślub last minute": Ta panna młoda zaskoczyła Agnieszkę i Magdę!

Ślub last minute: Magda i Janek zobaczyli swoje miejsce ceremonii
Ślub last minute: Magda i Janek zobaczyli swoje miejsce ceremonii
Jako gwiazda burleski - Magda, panna młoda z 6. odcinka "Ślubu last minute" - nie mogła nie mieć wyjątkowego stroju, a także miejsca na ślub z Jankiem. Z tego względu Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska załatwiły dla nich prawdziwy pałac! Do jednej rzeczy bohaterka programu nie była jednak przekonana. Jakiej? Zobaczcie!
"Ślub last minute": Oględziny miejsca ceremonii Magdy i Janka

Dostojne wnętrza, przepiękne dekoracje oraz wachlarz jako motyw przewodni - wszystkie te elementy składały się na stworzenie wymarzonej przestrzeni, w której gwiazda burleski oraz mechanik samochodowy mieli wziąć swój "Ślub last minute". Sama ceremonia miała odbyć się na zewnątrz pałacu, który dla Magdy i Janka zorganizowały Agnieszka z Magdą, ale na wypadek złej pogody - ślubne ekspertki zaprezentowały parze także plan awaryjny.

Cudowny parkiet, który Magda i Agnieszka pokazały parze młodej z 6. odcinka "Ślubu last minute" - bardzo im się spodobał, ale panna młoda nie była przekonana do znajdujących się na nim antycznych witryn. Bohaterka programu zapytała nawet czy można byłoby je stamtąd wynieść - w dodatku nie dlatego, że nie przypadły jej do gustu, a ze względu na... niebezpieczeństwo zniszczenia ich podczas wykonywania szpagatów w tańcu! Jak na jej słowa zareagowały ślubne ekspertki? Zobaczcie we fragmencie odcinka.

6. odcinek programu "Ślub last minute" na antenie TVN Style obejrzycie jeszcze w:

  • piątek 10 listopada, 10:25
    • sobotę 11 listopada, 17:30
      podziel się:

      Pozostałe wiadomości