"Stylowe Taxi Agaty": Czy podrywając Basię Kurdej-Szatan - Rafał Szatan był w związku?

Stylowe Taxi Agaty: Barbara Kurdej-Szatan
Stylowe Taxi Agaty: Barbara Kurdej-Szatan
Jazda najpiękniejszą taksówką w mieście - sprzyja rozmowom na każdy temat! W 1. odcinku programu "Stylowe Taxi Agaty" - Agata Młynarska podpytała swojego pasażera - Rafała Szatana - o początki jego związku z Basią Kurdej-Szatan. To, co zdradziła jej jadąca w drugim samochodzie aktorka - może Was zaskoczyć!
"Stylowe Taxi Agaty": Jak Rafał Szatan poderwał Basię Kurdej-Szatan?

W pierwszym odcinku "Stylowego Taxi Agaty", Agata Młynarska zabrała do swojej samochodu Rafała Szatana - męża Basi Kurdej-Szatan. Porozmawiała z nim o początkach ich związku, dopytała o to czym zauroczyła go Basia, a także próbowała dowiedzieć się czy para przechodziła kiedyś kryzys w związku.

Basia nie omieszkała komentować tego, co słyszała i widziała, a także podpowiadać Agacie na ucho, o co warto dopytać. Jak się okazało - wyznała jej niezwykle zaskakujący fakt: kiedy poznawali się z Rafałem - mężczyzna miał dziewczynę! Jak Rafał Szatan zareagował na pytanie Agaty Młynarskiej o ówczesny związek? Zobaczcie fragment 1. odcinka "Stylowego Taxi Agaty"!

Co jeszcze działo się w 1. odcinku "Stylowego Taxi Agaty"?

Agata Młynarska poruszyła też tematy bardziej przyziemne np. jak smakuje seks po 12 latach małżeństwa. Bohaterowie odcinka szczerze porozmawiali o hejcie, jaki spotkał Basię i o tym jak razem poradzili sobie z atakiem nienawiści ze strony internautów.

Do taxi dosiadła się także najlepsza przyjaciółka Basi - Magdalena Bober. Agata Młynarska przepytała ją z przyjaźni z małżeństwem Szatanów. Mogliśmy dowiedzieć się też o sytuacjach, w których Basia ją wkurza i dopytaliśmy o to, kto kogo przeprasza.

1. odcinek programu "Stylowe Taxi Agaty" na antenie TVN Style zobaczycie jeszcze w:

  • piątek 6 października, 00:05 i 7:25
    • sobotę 7 października, 8:20
      podziel się:

      Pozostałe wiadomości