"Stylowe Taxi Agaty": Mąż Katarzyny Pakosińskiej na początku znajomości ją... okłamał?

Stylowe Taxi Agaty: Irakli Basilaszwili i Agata Młynarska
Stylowe Taxi Agaty: Irakli Basilaszwili i Agata Młynarska
Irakli Basilaszwili poznał Katarzynę Pakosińską w wieku 38 lat i natychmiast się w niej zakochał. Podczas przejażdżki "Stylowym Taxi Agaty" para wróciła wspomnieniami do pierwszych chwil ich znajomości. Z samochodu reżyserskiego Kasia wyznała także Agacie Młynarskiej, że na początku Irakli jej "naściemniał"! O co chodziło?
231115_stylowe_taxi_agaty_odc_7_tc01
"Stylowe Taxi Agaty": Irakli Basilaszwili o początkach związku z Kasią Pakosińską

Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili poznali się w Gruzji. Pierwszy raz zobaczyli się... podczas jazdy samochodem, który prowadził Irakli! Para zerkała na siebie w samochodowym lusterku, co Kasi skojarzyło się z "Czterej pancerni i pies". W rozmowie z Agatą Młynarską mężczyzna przyznał, że kobieta zrobiła na nim ogromne wrażenie od pierwszego wejrzenia i bardzo chciał coś z tą sytuacją zrobić.

Agata Młynarska zapytała także Irakliego, czy życie w drugim małżeństwie jest trudniejsze ze względu na niesiony bagaż oraz wcześniejsze doświadczenia. Co na ten temat powiedział Irakli Basilaszwili? Jakimi spostrzeżeniami podzieliła się Kasia Pakosińska? Zachęcamy do wysłuchania fragmentu ich poruszającej rozmowy w programie "Stylowe Taxi Agaty".

7. odcinek programu "Stylowe Taxi Agaty" na antenie TVN Style obejrzycie jeszcze w:

 • czwartek 16 listopada, 19:40
  • piątek 17 listopada, 00:25
   • sobotę 18 listopada, 18:30
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości

    Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
    Materiał promocyjny

    Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?