"Stylowe Taxi Agaty": Na ostatnią przejażdżkę Agata Młynarska zabierze Joannę Przetakiewicz oraz jej przyjaciółki

Stylowe Taxi Agaty: Joanna Przetakiewicz
Stylowe Taxi Agaty: Joanna Przetakiewicz
W ósmym - ostatnim odcinku pierwszej serii "Stylowego Taxi Agaty", Agata Młynarska zabierze do swojej taksówki Annę Mioduską - prezes fundacji Legia Warszawa, a prywatnie, przyjaciółkę Joanny Przetakiewicz.

Wspólnie obgadają Asię i jej zamiłowanie do pieniędzy. Anna opowie o wyjątkowych kolacjach Joanny m.in. z Karlem Lagerfeldem, Królową Elżbietą czy Borisem Johnsonem. Opowie również o tym, co ją wkurza w Asi oraz o początkach jej miłości z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem.

Do taksówki dosiądzie się także druga przyjaciółka Joanny - Beata Betsy Chmielewska, która opowie między innymi o tym jak Joanna radzi sobie z z hejtem w sieci. Agata zapyta ile dla Joanny to dużo pieniędzy oraz ile potrafi wydać na ciuchy! 

Wszystkiemu w tajemnicy przysłuchiwać się i przyglądać będzie sama zainteresowana - Joanna Przetakiewicz, jadąc w drugim samochodzie reżyserskim. Asia będzie na bieżąco komentować, co słyszy i widzi, a także będzie w stałym kontakcie z Agatą, dzięki czemu będzie mogła podpowiadać jej na ucho tematy do rozmowy.

PREMIERA 8. odcinka programu "Stylowe Taxi Agaty" na antenie TVN Style - w niedzielę 19 listopada, o godzinie 18:40.

Powtórki odcinka: 

  • wtorek 21 listopada, 13:15
    • czwartek 23 listopada, 19:40 i 00:00
      podziel się:

      Pozostałe wiadomości