"Stylowe Taxi Agaty": Ta historia o Qczaju poruszyła nie tylko jego, ale także Agatę Młynarską!

Stylowe Taxi Agaty: Rozmowa w taksówce poruszyła QCZAJA
Stylowe Taxi Agaty: Rozmowa w taksówce poruszyła QCZAJA
W kraju, w którym wciąż da się odczuć ogromną, międzyludzką nienawiść oraz homofobię - QCZAJ postanowił podzielić się z innymi swoją historią, w której opowiedział między innymi o alkoholizmie i byciu molestowanym, a także wyznał, że jest gejem. O kulisy ujawnienia prawdy oraz losy mężczyzny po tym wyznaniu Agata Młynarska dopytała w "Stylowym Taxi Agaty".
"Stylowe Taxi Agaty": Rozmowa o coming oucie QCZAJA

Historia, którą Agata Młynarka usłyszała w swojej stylowej taksówce poruszyła ją do łez. Przyjaciółka Qczaja - Marta Lagwald opowiedziała Agacie o tym, w jaki sposób wspierała mężczyznę w decyzji o podzieleniu się ze światem jego trudną historią, a także wyznała jak ciężkie chwile przechodził w związku z tym trener.

Marta wyznała także, kiedy stało się dla niej jasne, że Daniel zaczyna walczyć o siebie. Razem z innymi przyjaciółmi mężczyzny podjęli interwencję, podczas której starali się przekonać go, że musi coś zmienić w swoim życiu. Słowa przyjaciółki mocno poruszyły Qczaja, który jechał w samochodzie reżyserskim. Posłuchajcie ich, oglądając fragment 6. odcinka "Stylowego Taxi Agaty".

6. odcinek programu "Stylowe Taxi Agaty" na antenie TVN Style obejrzycie jeszcze w:

  • piątek 10 listopada, 00:05
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości