"Stylowe Taxi Agaty": Ta kłótnia Kacpra Kuszewskiego i Kasi Zielińskiej zakończyła się... w samych majtkach?

Stylowe Taxi Agaty: Katarzyna Zielińska
Stylowe Taxi Agaty: Katarzyna Zielińska
O przyjaźni Katarzyny Zielińskiej i Kacpra Kuszewskiego można byłoby pisać książki! W programie "Stylowe Taxi Agaty" - aktor przyznał, że tak samo, jak uwielbia ich współpracę na scenie - nikt nie potrafi wytrącić go z równowagi w takim stopniu jak Kasia. Agacie Młynarskiej opowiedział zabawną anegdotę o kłótni, która zakończyła się w samej bieliźnie. O co chodziło? Posłuchajcie!
"Stylowe Taxi Agaty": Kacper Kuszewski o kłótni z Kasią Zielińską

Do zdarzenia, o którym opowiedział Kacper Kuszewski doszło pewnego razu przed Bożym Narodzeniem, kiedy wspólnie z Katarzyną Zielińską pracowali nad premierą spektaklu, którego była producentką. Niestety, podczas przygotowań aktorka wciąż odbierała kolejne telefony, co w pewnym momencie niezwykle rozzłościło Kacpra.

Aby wyrazić swoją złość - aktor wykrzyczał do przyjaciółki, że nie zamierza pracować w takich warunkach i oświadczył, iż wybiera się do domu, co usiłował potwierdzić przebieraniem się. Dopiero po chwili zorientował się, że zaistniałej scenie przyglądał się cały zespół, przed którym aktor stanął w samych majtkach. Jak zareagowali na krzyk Kacpra i w jaki sposób zakończyła się ta awantura? Zachęcamy do obejrzenia fragmentu "Stylowego Taxi Agaty".

4. odcinek programu "Stylowe Taxi Agaty" na antenie TVN Style obejrzycie jeszcze w:

  • piątek 27 października, 00:10 i 8:05
    • sobotę 28 października, 8:05
      podziel się:

      Pozostałe wiadomości