"Wakacje z teściową": Kolejne wycieczki dalekie będą od spokojnego wczasowania

Wakacje z teściową: Małgosia, Ola, Oskar i Oliwier
Wakacje z teściową: Małgosia, Ola, Oskar i Oliwier
W szóstym odcinku „Wakacji z teściową” nasi bohaterowie odwiedzą wiele malowniczych miejsc: prawdziwych turystycznych perełek krajów, w których spędzają wakacje.

W upalnej Turcji Ola, Oscar i Oliwier oraz teściowa Małgosia postanowią poplażować. Obwieszeni torbami, jak na Polaków na wakacjach przystało, całą czwórką wyruszą w kierunku najbliższej plaży. Tempo marszu nie będzie zbyt szybkie… bo Małgosia zrobi wieeele przystanków na pamiątkowe zdjęcia i nagrania. W końcu od social mediów nie ma odpoczynku! Ale największym problemem okaże się sama plaża, a w zasadzie… jej brak. Ekipa będzie zmuszona zrobić w tył zwrot i udać się na zupełnie inną cześć wybrzeża. Jednak i tamtejsze standardy nie przypadną do gustu wymagającej Małgosi. Podczas długiego spaceru w poszukiwaniu wolnych leżaków synowa Ola sporo się nasłucha…

Po południu, uwielbianym przez Małgosię kamperem, rodzina wybierze się na wycieczkę, której celem będzie zwiedzenie jaskini Altinbesik, w której pływa się pontonami. Ciemna, wilgotna przestrzeń to niekoniecznie marzenie teściowej, przeciwnie - uosobienie jej wielu lęków. O nich chętnie będzie przypominał wnuczek Oliwier… Czy przeprawa ostatecznie zostanie uznana za udaną?

W tym czasie Marta, Daniel i jego teściowa Tereska wybiorą się na wycieczkę do Blue Eye, czyli „Błękitnego Oka”, popularnej atrakcji turystycznej w południowej Albanii. Pomysł świetny, tylko… dotarcie do tej destynacji to ponad półgodzinny spacer w gorącym słońcu. Na szczęście zięć Daniel znajdzie rozwiązanie: podjechać na miejsce hulajnogami elektrycznymi! Tylko czy teściowa Tereska zdecyduje się skorzystać z takiego pojazdu czy wyśmieje pomysł Daniela? Grunt, aby wszyscy dotarli do Błękitnego Oka w jednym kawałku.

Po zwiedzanie przyjdzie czas na… odświeżenie garderoby w pralni automatycznej. W końcu wakacje już trochę trwają. Do tego zadania Marta oddeleguje swojego partnera Daniela i mamę Teresę. Zięć i teściowa robiący razem pranie? Co mogłoby pójść nie tak… Jak można łatwo zgadnąć: wszystko. Począwszy od dozowania proszku i przygotowania ustawień pralki, po efekt końcowy. Oj, zięć chyba nie otrzyma od teściowej tytułu mistrza prania.

W Tajlandii Ania, Agnieszka i Kamil, standardowo, do atrakcji zaplanowanej na ten dzień podjadą skuterami. Droga na miejsce nie będzie łatwa, ale jej cel - warty zachodu. Cała trójka trafi bowiem do sanktuarium słoni, gdzie można obcować z tymi majestatycznymi stworzeniami, karmić je i głaskać - o ile tylko mają na to ochotę. Jest to bowiem miejsce, które o słonie dba i do niczego ich nie zmusza. Atrakcja będzie zapowiadała się bajkowo, ale… w momencie, gdzie nadejdzie pora zwiedzania, Anię, Agnieszkę i Kamila zaskoczy totalna ulewa! Czy uda im się zobaczyć słonie z bliska?

Wieczorem cała trójka wybierze się na Full Moon Party - uliczną imprezę z okazji pełni księżyca. Zabawowy nastrój udzieli się nawet Kamilowi, który obmyśli dla żony i mamy wyzwanie: wybranie dla siebie nawzajem wzorów neonowych, zmywalnych tatuaży. Teściowa Ania nie będzie zachwycona tym pomysłem, a synowa… wręcz przeciwnie. Szybko okaże się, że poziom tatuażowych dzieł sztuki u jednej pani, i u drugiej, będzie mocno się od siebie różnił. Czy na koniec wieczoru będą bawili się w zgodzie czy może wybiorą trzy oddzielne imprezy?

PREMIERA 6. odcinka 2. sezonu programu "Wakacje z teściową" na antenie TVN Style - w niedzielę 3 grudnia, o godzinie 15:30.

Powtórki odcinka:

 • poniedziałek 4 grudnia, 19:55
  • środa 6 grudnia, 12:30
   • czwartek 7 grudnia, 21:15
    • sobota 9 grudnia, 13:10
     podziel się:

     Pozostałe wiadomości

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!