"Wakacje z teściową": Przed bohaterami atrakcje, które... nie wszystkich ucieszą!

Wakacje z teściową: Ania, Agnieszka oraz Kamil
Wakacje z teściową: Ania, Agnieszka oraz Kamil
Piąty odcinek „Wakacji z teściową” zaserwuje nam kolejną dawkę egzotycznych widoków, niezapomnianych przygód oraz intensywnych emocji!

Tajlandzka ekipa: Ania, Agnieszka i Kamil będą kontynuowali zwiedzanie Bangkoku. Nie wszystko pójdzie gładko, a zacznie się już od zameldowania w hotelu. Później, gdy Kamil będzie odpoczywał w samotności, jego mama i żona wybiorą się na pobliski bazar zrobić zakupy… dla niego. W końcu i mamusia, i synowa jest przekonana, że zna gust Kamila najlepiej. Ta dwójka nie przepuszcza żadnej okazji do rywalizacji! Wieczorem cała rodzina wybierze się do Chinatown na street food. Ta teściowa jest jednak bardzo wybredna… Dlatego synowa weźmie sprawy w swoje ręce i postanowi zaserwować mamusi potrawy-niespodzianki. Agnieszka wybierze między innymi lokalne specjały, których sam widok może zmniejszać apetyt…

W Albanii Daniel z partnerką Martą i teściową Tereską wybiorą się na przejażdżkę autem. I to nie byle jaką trasą, bo jedną z najpiękniejszych w Europie! Niestety, ta droga jest nie tylko malownicza, ale też wyjątkowo zakręcona. Co ciekawe, jazda kilometrami serpentyn będzie sprzyjała… szczerości i wyznawaniu uczuć! Zarówno ze strony Daniela, jak i Teresy padną naprawdę mocne słowa! Po trudach podróży cała trójka wybierze się na obiad. Danie dla Tereski zamówi jednak zięć… A, jak łatwo się domyślić, już sam taki pomysł zwiastuje kłopoty! Po posiłku będą kontynuowali zwiedzanie Gjirokastry, tym razem kierując się na zamek. Nie wszyscy będą jednak przekonani do tej atrakcji. Czy uda im się tam dotrzeć w pełnym składzie?

Tymczasem w Turcji nadejdzie dzień, którego synowa Ola bała się od początku tej podróży… Moment, w którym Małgosia potrzebuje iść do fryzjera! A ta teściowa ma baaardzo wysokie wymagania w kwestii układania swoich włosów. Wyzwaniem dla Małgosi i towarzyszącej jej Oli będzie już samo znalezienie odpowiedniego salonu i stylisty. A potem… To już musicie po prostu zobaczyć! Wieczorem, aby osłodzić synowej te przeżycia, teściowa zaoferuje pomoc w opiece nad wnukiem. Ola z Oscarem będę mogli spędzić trochę czasu we dwoje. Małgosia zabierze Oliwierka do wesołego miasteczka. Szybko przekona się jednak, że opieka nad tym rezolutnym czterolatkiem to nie zawsze jest bułka z masłem…

PREMIERA 5. odcinka 2. sezonu programu "Wakacje z teściową" na antenie TVN Style - w niedzielę 26 listopada, o godzinie 15:30.

Powtórki odcinka:

 • poniedziałek 27 listopada, 10:45
  • środa 29 listopada, 12:35
   • czwartek 30 listopada, 21:15
    • piątek 1 grudnia, 13:50
     • sobota 2 grudnia, 14:10
      podziel się:

      Pozostałe wiadomości

      Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

      Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

      Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

      Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!