"Wakacje z teściową": Przed nami półmetek szalonych podróży

Wakacje z teściową: Ola i Małgosia
Wakacje z teściową: Ola i Małgosia
W czwartym odcinku „Wakacji z teściową” nasi bohaterowie znajdą się na półmetku niezapomnianych podróży.

W Turcji Małgosia odmówi nocowania w kamperze i razem z synem Oskarem wybierze się na poszukiwanie hotelu. Nie będzie to łatwe zadanie, bo obiektów, które spełnią wyśrubowane wymagania teściowej, wcale nie będzie tak wiele.

Następnego dnia zamiast z synem, Małgorzata więcej czasu spędzi z synową. Postanowi szczerze porozmawiać z Olą o… wychowywaniu dzieci. To przecież ulubiony temat każdej synowej! A na koniec długiego dnia cała rodzina wybierze się do wesołego miasteczka, gdzie Małgosia zmierzy się ze swoimi lękami a synowa… z panikującą teściową.

W tym samym czasie w Tajlandii Agnieszka, Kamil i Ania będą próbowali dostać się z południowych wysp do stolicy tego kraju, Bangkoku. Podczas rejsu promem nie zabraknie sprzeczek i wzajemnych przytyków. W końcu ta teściowa i synowa mają naprawdę silne charaktery!

W Bangkoku cała trójka wybierze się do znanej świątyni Wat Arun. Zwiedzanie zostanie jednak mocno zdominowane przez Agnieszkę i jej nieustający zapał w pozowaniu do zdjęć… Czy i tym razem teściowa Ania poradzi sobie z „gwiazdą numer jeden”?

W Albanii trójka podróżników dotrze do Gjirokastry, jednego z najpiękniejszych miasteczek w tym kraju, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jednak zięć Daniel i jego narzeczona Marta trochę poczekają na możliwość jego zwiedzenia, bo teściowa będzie miała inne plany…

Gdy w końcu uda im się wyjść z domu, okaże się, że Daniel nie ma talentu do bycia przewodnikiem, bo co i rusz będzie prowadził Martę i Tereskę bardzo dziwnymi drogami. Teściowa, oczywiście, bezlitośnie wypunktuje zięciowi każdy błąd! Podczas tej wycieczki padnie więcej żartów niż znajduje się schodów w tym mieście, a w Gjirokastrze jest ich podobno aż tysiąc.

PREMIERA 4. odcinka 2. sezonu programu "Wakacje z teściową" na antenie TVN Style - w niedzielę 19 listopada, o godzinie 15:30.

Powtórki odcinka:

 • poniedziałek 20 listopada, 10:45
  • środa 22 listopada, 12:40
   • czwartek 23 listopada, 21:15
    • sobota 25 listopada, 13:10
     podziel się:

     Pozostałe wiadomości

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

     Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!