Wspomóż WOŚP i wylicytuj dzień na planie "Pojedynku na podróże"!

Podróż Odbyta wspomaga WOŚP!
Podróż Odbyta wspomaga WOŚP!
Kasia i Kuba z programu "Pojedynek na podróże" dołączają do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na charytatywnej aukcji można wylicytować... wyjazd na plan programu!

To nie pierwszy raz kiedy redakcja Podróży Odbytej gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, ale w tym roku postanowili przekazać na aukcję coś naprawdę wyjątkowego! Kasia i Kuba z "Pojedynku na podróże" do licytacji zaproponowali dzień na planie programu podróżniczego TVN Style w ich towarzystwie.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy w telewizorze kłamią, czy jesteśmy tak samo atrakcyjni po drugiej stronie kamery jak w rzeczywistości i na odwrót - to to jest właśnie ten moment, żeby licytować!
Kuba, Redakcja Podróży Odbytej

Podczas wyjazdu na plan "Pojedynku na podróże" zwycięzca aukcji będzie miał okazję przyjrzeć się powstawaniu programu podróżniczego od kuchni, a także zjeść kolację z Kasią i Kubą. Redakcja Podróży Odbytej opłaca transport do miejsca zdjęć, hotel, jedzenie oraz dodatkowe atrakcje związane z nagraniami programu. Doskonała zabawa gwarantowana! Licytacja trwa do 1 lutego, do godziny 11:50.

Licytuj dzień na planie "Pojedynku na podróże"!

32. finał WOŚP - w jakim celu gramy w tym roku?

32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”. Zebrane fundusze dedykowane będą zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Zachęcamy do udziału w tej i pozostałych licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości