"Zgłoś ogród": Miejsce relaksu czteroosobowej rodziny potrzebne od zaraz!

W premierowym odcinku nowego programu "Zgłoś ogród", architektki krajobrazu Iza i Olga zaprojektują i wykonają ogród w nowym domu swoich byłych klientów - Agnieszki i Michała. Przy pierwszej realizacji architektki dobrze poznały gust małżeństwa i cieszą się ich pełnym zaufaniem. Tym razem wyzwanie będzie większe - zamiast tarasu przynależącego do mieszkania - do wykonania będzie bardzo duży ogród. 

Dorośli marzą o przedłużeniu salonu, miejscu w którym będą mogli wspólnie spędzać czas od wiosny do późnej jesieni, a dzieci potrzebują miejsca dla siebie. Tosia uwielbia ćwiczyć figury akrobatyczne na trawie, a Franek poprosił o strefę wypoczynkową z wodą, w której mógłby spędzać gorące dni.

W programie przyjrzymy się długiemu, wieloetapowemu (bo trwającemu kilka miesięcy), procesowi tworzenia ogrodu. Będziemy towarzyszyć projektantkom podczas spotkań z wykonawcami ekskluzywnych kuchni ogrodowych, poznamy możliwości jakie dają nowoczesne zadaszenia i zobaczymy co zrobić, żeby posiadanie pięknego ogrodu nie oznaczało ciągłej przy nim pracy. Poznamy najnowsze trendy ogrodnicze i dowiemy się, co na przestrzeni ostatnich lat zmieniło się w aranżacjach polskich ogrodów.

PREMIERA 1. odcinka programu "Zgłoś ogród" na antenie TVN Style w poniedziałek 17 lipca, o godzinie 22:00. Powtórki odcinka:

  • wtorek 18 lipca, 20:00
  • piątek 21 lipca, 13:15
  • sobota 22 lipca, 15:30
  • niedziela 23 lipca, 10:25
Pozostałe wiadomości