"Zgłoś ogród": Na jakie ozdobne drzewko postawić?

Zgłoś ogród: wybór drzewa z Olgą i Izą
Zgłoś ogród: wybór drzewa z Olgą i Izą
Jeśli w Waszym ogrodzie znajduje się miejsce na większą donicę, w której znaleźć mogłoby się drzewo - warto zastanowić się na jakie najlepiej postawić. W 3. odcinku programu "Zgłoś ogród" - Iza i Olga pokazały swoje trzy propozycje.
230731_zglos_ogrod_odc3_9
"Zgłoś ogród": Jakie ozdobne drzewo wybrać do ogrodu?

Jeżeli Waszym wymarzonym drzewkiem do ogrodu jest roślina niewielka, zgrabna oraz świetnie prezentująca się o każdej porze roku - architektki krajobrazu z programu "Zgłoś ogród" proponują zdecydować się na ich ulubiony klon palmowy. Jeśli natomiast wolelibyście drzewo, którego liście nie przybierają koloru bordowego - warto rozważyć dereń pagodowy.

Dereń, który przepięknie kwitnie - charakteryzuje się także poziomo rosnącymi gałęziami. Ostatnią propozycją prowadzących programu "Zgłoś ogród" było drzewo magnolia, która doskonale nadaje się do donicy. Jak zauważyły - im samym ciężko byłoby zdecydować się jednoznacznie na którąś z tych trzech opcji, dlatego ostateczną decyzję pozostawiły bohaterkom odcinka. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem oraz ostatecznym efektem prac w ogrodzie Ani - w powtórkach "Zgłoś ogród".

3. odcinek programu "Zgłoś ogród" na antenie TVN Style obejrzycie jeszcze w:

 • piątek 4 sierpnia, 13:10
  • sobota 5 sierpnia, 15:30
   • niedziela 6 sierpnia, 10:25
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości

    Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
    Materiał promocyjny

    Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?