"Zgłoś ogród": Podsumowanie ogrodowych metamorfoz z programu

Zgłoś ogród: Olga Piórkowska i Iza Szarmach dotarły do końca pierwszej serii programu
Zgłoś ogród: Olga Piórkowska i Iza Szarmach dotarły do końca pierwszej serii programu
Ogromne projekty, długotrwałe prace oraz przemiany dużych ogrodów, w których znaleźć miały się liczne strefy i rośliny - wszystkie metamorfozy z programu "Zgłoś ogród" zostały już zakończone, a widzowie TVN Style mogli zobaczyć je na antenie podczas premier odcinków. Dla wszystkich widzów, którzy chcieliby przypomnieć sobie jak prezentowały się ogrody zaprojektowane przez Izę Szarmach i Olgę Piórkowską - zachęcamy do obejrzenia krótkiego podsumowania.
20230810_STYLE_ZO_UMONT
"Zgłoś ogród": Podsumowanie metamorfoz z programu

Przestrzenie, które jeszcze parę miesięcy temu były nieco zaniedbane i puste, a ich właściciele nie do końca wiedzieli w jaki sposób mogliby je zmienić - odmieniły się o 180 stopni za sprawą architektek z formatu "Zgłoś ogród". W ogrodach bohaterów programu znalazły się niezwykłe strefy SPA, jadalnie, a nawet ogrodowe kuchnie. Iza Szarmach i Olga Piórkowska zatroszczyły się także o to, aby przed domami ich klientów nie zabrakło zieleni, ale jednocześnie - aby przestrzenie te były w jak największym stopniu bezobsługowe.

Warto przypomnieć sobie, które elementy zachwycały w nich najbardziej, a jakie okazały się inspirujące i przydatne przy okazji urządzania własnych, przydomowych przestrzeni. W materiale wideo znalazły się wszystkie gotowe ogrody z pierwszej serii programu "Zgłoś ogród". Zobaczcie sami!

Odcinki programu "Zgłoś ogród" można o dowolnej porze oglądać w Player.pl.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?