"Zgłoś ogród": Przed Izą i Olgą kolejny, wieloetapowy proces

W kolejnym odcinku serii "Zgłoś ogród" architektki krajobrazu Iza i Olga będą wykonywać ogród dla Magdy i Grzegorza - klientów, którzy może nie znają się na ogrodnictwie, ale bardzo dobrze wiedzą czego chcą.

Przed dziewczynami trudne zadanie - w tym ogrodzie każdy, nawet najmniejszy element musi do siebie idealnie pasować. Na niewielkim terenie muszą się zmieścić strefa SPA z jacuzzi oraz prysznicem, strefa wypoczynkowa z kanapami ogrodowymi, częścią jadalnianą i kuchnią. Klienci poprosili też o... kącik dla dzieci pasujący stylem i kolorystyką do pozostałej części ogrodu.

Podczas kilkumiesięcznych prac Iza i Olga szukały najlepszych rozwiązań, najwyższej jakości produktów, które spełnią oczekiwania klientów. Rozwiązywały nieoczekiwane problemy pojawiające się podczas tej realizacji. Czy odniosły sukces i pozostawiły za sobą zadowolonych klientów? Dowiecie się po obejrzeniu premierowego odcinka. Przygotujcie się również na dawkę ciekawych inspiracji, porad i nowości na rynku aranżacji ogrodów.

PREMIERA 2. odcinka programu "Zgłoś ogród" na antenie TVN Style - w poniedziałek 24 lipca, o godzinie 22:00. Powtórki odcinka:

  • wtorek 25 lipca, 20:00
  • piątek 28 lipca, 13:15
  • sobota 29 lipca, 15:30
  • niedziela 30 lipca, 10:25
Pozostałe wiadomości