"Zgłoś remont": Cierpliwość Krzysztofa zostanie wystawiona na próbę!

Eryk, którego poznamy w nowym odcinku "Zgłoś remont" jest młodym człowiekiem ze starą duszą. Do tej pory mieszkał z rodzicami, ale nadszedł moment na usamodzielnienie się. Jest niepoprawnym marzycielem, który, jak sam mówi „swoje życie przeżywa powoli, nie lubi się spieszyć”, dlatego nie dziwi wybór nieruchomości, na którą się zdecydował. Rodzice kupili mu mieszkanie w starej kamienicy, które wymaga generalnego remontu, ale chłopak chciałby, żeby zachowany został kamieniczny styl.

Eryk myślał, że poradzi sobie z aranżacją, ale jednak to zadanie go przerosło, dlatego z pomocą przyszła babcia chłopaka, która jako wielka fanka programu „Zgłoś remont” podsunęła mu pomysł zgłoszenia się do Krzysztofa. I w ten oto sposób nasz prowadzący został postawiony przed zupełnie nowym wyzwaniem: wyremontować stare mieszkanie w kamienicy i utrzymać w nim „babciny styl”.

W tym odcinku dowiemy się co to jest „zimna szafka”, „warszawskie gorseciki” oraz jak wyglądają oryginalne designerskie meble z lat 60-tych. Cierpliwość Krzysztofa zostanie wystawiona na próbę, ponieważ Eryk zdecydowanie wie, czego chce i będzie mocno forsował swoje pomysły. Nawet więcej, Eryk będzie stawiał Krzysztofa przed faktem dokonanym. Nie zabraknie też innych niespodzianek, które będzie miał dla naszego prowadzącego Danny. Będzie ciekawie. Zapraszamy.

PREMIERA 2. odcinka 9. sezonu programu "Zgłoś remont" na antenie TVN Style - we wtorek 19 września, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

  • środa 20 września, 15:35
  • czwartek 21 września, 20:00
  • sobota 23 września, 16:00
  • niedziela 24 września, 7:25
  • poniedziałek 25 września, 13:35
Pozostałe wiadomości