"Zgłoś remont": Czy Krzysztof Miruć pogodzi odmienne wizje Agaty i Krzyśka?

Agata i Krzysztof oraz ich dwie córeczki tworzą bardzo zgraną drużynę. Małżeństwo pół roku temu wprowadziło się do wymarzonego segmentu pod Warszawą. Prace wykończeniowe poszły dość sprawnie, ale jest jeden pokój, na który para absolutnie nie ma pomysłu. Chodzi o sypialnię z garderobą. Właśnie dlatego w 1. odcinku 9. sezonu "Zgłoś remont" odmieni ją Krzysztof Miruć!

"Zgłoś remont": Krzysztof Miruć o nowym sezonie programu
"Zgłoś remont": Krzysztof Miruć o nowym sezonie programu

Pomieszczenie nie jest specjalnie duże, ale za to ma ponad 3 metry wysokości, co dla Agaty i Krzysztofa jest dosyć problematyczne, ponieważ nie wiedzą, jak sprawić, żeby pokój wydawał się proporcjonalny. Poza tym para nie ma zbieżnych wizji, jeśli chodzi o wystrój. Agacie marzy się styl glamour w nowoczesnym wydaniu, jej mąż natomiast chciałby spać w otoczeniu motywów leśnych.

Agata skrycie marzy też o toaletce, ale po wstawieniu dużego łóżka - miejsca w pokoju nie pozostaje zbyt dużo. I w tym momencie wkracza Krzysztof Miruć, który uwielbia wyzwania i dla którego oczekiwania inwestorów są najważniejsze. Tylko jak połączyć styl glamour z motywami leśnymi? Przekonacie się, oglądając pierwszy odcinek dziewiątego sezonu programu „Zgłoś remont”. To będzie odcinek pod hasłem „zmiana”. Zapraszamy.

PREMIERA 1. odcinka 9. sezonu programu "Zgłoś remont" na antenie TVN Style - we wtorek 12 września, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

  • środa 13 września, 15:35
  • czwartek 14 września, 20:00
  • sobota 16 września, 16:00
  • niedziela 17 września, 7:25
  • poniedziałek 18 września, 13:35
Pozostałe wiadomości