"Zgłoś remont": Przed Krzysztofem Miruciem kolejna podróż w czasie

Zgłoś remont: Krzysztof Miruć w mieszkaniu Marcina i Agnieszki
Zgłoś remont: Krzysztof Miruć w mieszkaniu Marcina i Agnieszki
Jeżeli lubicie podróże w czasie, to ten odcinek programu „Zgłoś remont” jest właśnie dla Was. Hasło przewodnie to „dać nowe życie wielkiej płycie”.

Marcin po 20 latach wraca do mieszkania, w którym się wychował. I nie wraca sam tylko ze swoją partnerką Agnieszką. Niestety nieruchomość nie widziała remontu od momentu, kiedy Marcin się z niej wyprowadził. Para marzy o nowoczesnym wnętrzu w stylu loftowym, a dzisiaj królują tam lata 80-te.

Przed nami gruntowny remont w starym bloku z wielkiej płyty. Krzysztof Miruć pokaże kilka ciekawych patentów na to jak wykorzystać potencjał starej nieruchomości, która skrywa w sobie niesmowite perełki architektoniczne. Sami właściciele mieszkania są sceptycznie nastawieni do metamorfozy, bo nie wierzą, że z ich starego lokum da się wyczarować przytulne wnętrze. Czy prowadzącemu uda się stworzyć wnętrze, które zaskoczy Marcina i Agnieszkę?

PREMIERA 6. odcinka 9. sezonu programu "Zgłoś remont" na antenie TVN Style - we wtorek 17 października, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

 • środa 18 października, 15:35
  • czwartek 19 października, 20:00
   • sobota 21 października, 16:30
    • niedziela 22 października, 7:30
     • poniedziałek 23 października, 13:35
      podziel się:

      Pozostałe wiadomości