"Życie zaczyna się po 60-tce": Dziadkowie i wnuki - wspominamy ich wspólny czas w programie

"Życie zaczyna się po 60-tce": Najpiękniejsze, rodzinne momenty w programie
Czy może być lepsza okazja do powspominania najpiękniejszych momentów seniorów z najmłodszymi z programu "Życie zaczyna się po 60-tce", jeśli nie Dni Babci i Dziadka? Szczególnie, że główni bohaterowie formatu z wyzwaniami przygotowanymi dla nich przez wnuki radzą sobie lepiej niż niejeden młodszy człowiek. Zobaczcie sami!

Wspólne mycie samochodu, wizyta w parku linowym, a nawet... zapoznanie ze światem pająków! Seniorzy z programu "Życie zaczyna się po 60-tce" udowodnili, że żadne, nawet najbardziej ekstremalne wyzwania nie są im straszne. Poprzez dotrzymywanie kroku swoim wnukom mogą nie tylko nawiązać z nimi silną, piękną więź, ale także - sami czują się młodsi. Krysia Niewińska przyznała:

Ja się automatycznie przemieniam też w taką małą dziewczynkę i szalejemy po prostu
Krystyna Niewińska

Dopingowanie przez wnuków również pozytywnie wpływa na seniorów i dodaje im odwagi w próbowaniu nowych rzeczy. Zachęcamy do obejrzenia materiału z najpiękniejszymi (i często szalonymi!), rodzinnymi momentami bohaterów "Życie zaczyna się po 60-tce", aby zainspirować się i przekonać, że wiek to tylko liczba.

"Życie zaczyna się po 60-tce" - co to za program?

Czy emerytura to szydełko, wyglądanie przez okno i godziny przy radioodbiorniku? Tak… pod warunkiem, że właśnie tego się chce! A jeśli całe życie marzy się o szalonych "dziewczyńskich" wyjazdach, karierze DJ-ki, byciu królową fitnessu albo własnym foodtrucku, to po sześćdziesiątce wreszcie jest na to czas! W cyklu "Życie zaczyna się po 60-tce" poznajemy nieprzeciętne emerytki, które korzystają z okazji, że wreszcie mogą być sobą.

Wszystkie odcinki programu "Życie zaczyna się po 60-tce" o dowolnej porze można oglądać w Player.pl.

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości