"Życie zaczyna się po 60-tce": Przed seniorami wyjątkowe chwile w gronie najbliższych

Życie zaczyna się po 60-tce: Iwona i Wojtek
Życie zaczyna się po 60-tce: Iwona i Wojtek
Życie może zacząć się się 60-tce, 70-tce czy po 80-tce i na pewno nie kończy się zaraz potem. Dowodem na to, jak co tydzień, są nasi bohaterowie. Sami zobaczcie, co tym razem wymyślili.

Basia z Poznania, która od dawna interesuje się kulturą dragu i od zawsze chciała wejść jeszcze bardziej w ten świat, razem ze znajomą Soowką dokona niezwykłych dragqueenowskich metamorfoz.

Przyjaciółka Basi zabierze ją także do schroniska, aby spróbować przekonać ją do czworonożnych przyjaciół. Czy jej się to uda? Sami zobaczcie!

DJ Wika z Krzysztofem zaliczą kolejne niesamowite koncerty, gdzie spotkają nie tylko swoich fanów, ale i wielu przyjaciół.   Basia z Warszawy wraz z mężem Rysiem, córką Sylwią i wnuczką Chi wybiorą się do escape roomu i spędzą niesamowicie rodzinny czas. Czy uda im się rozwiązać zagadkę w mniej niż godzinę? Kto poradzi sobie najlepiej? Aby poznać odpowiedź - zapraszamy przed odbiorniki.

Iwonkę i Wojtka odwiedzą wnuczki, które kochają być u nich bo wiadomo u dziadków nigdy nie ma nudy. Wybiorą się razem na lody. Nie mogło zabraknąć też wspólnej aktywności, więc spędzą razem czas w parku linowym.

PREMIERA 6. odcinka programu "Życie zaczyna się po 60-tce" na antenie TVN Style - w czwartek 9 listopada, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

 • sobota 11 listopada, 13:55
  • wtorek 14 listopada, 12:15
   • środa 15 listopada, 10:25
    podziel się:

    Pozostałe wiadomości