"Salon Sukien Ślubnych": Finał sezonu! Jakie panny młode poznamy w ostatnim odcinku?

Finałowy odcinek 4. serii programu "Salon Sukien Ślubnych: Polska" to spotkanie z bohaterkami, których mamy są tradycjonalistkami - według nich suknia powinna być biała. Czy przyszłe panny młode, odwiedzające salony w Katowicach oraz Łodzi - posłuchają rad swoich mam i spełnią ich oczekiwania?

Iza odwiedzi salon w Katowicach i będzie musiała zmierzyć się ze swoją konserwatywną rodzicielką, która widzi ją w białej, skromnej sukni zasłaniającej jak najwięcej ciała. Grunt, żeby było grzecznie. Iza natomiast marzy o seksownej sukience na delikatnych ramiączkach. Ta różnica zdań nie wróży nic dobrego. Jedno jest pewne, spięcie na linii Iza i jej mama jest nieuniknione.
W Łodzi poznamy Anię, która lubi eksperymentować z modą, jest w tym temacie zdecydowanie odważna i na własnym ślubie chciałaby wyglądać jak cesarzowa. Mama Ani ma natomiast jeden warunek: suknia powinna być biała. Ania marzy o błysku i szaleństwie, ale na szczęście może liczyć na wsparcie teściowej. Czy Iza i Ania pójdą za głosem serca czy raczej poddadzą się presji swoich mam? Odpowiedź w finałowym odcinku programu „Salon Sukien Ślubnych: Polska”.
PREMIERA 6. odcinka 4. sezonu programu "Salon Sukien Ślubnych: Polska" w środę 10 maja, o godzinie 22:25. Powtórki odcinka: piątek 12 maja, 8:40 sobota 13 maja, 17:30 poniedziałek 15 maja, 15:10 wtorek 16 maja, 20:00