Anka testuje internety: Znamy patent na zaparowane lustro!

Anka testuje internety
Anka testuje internety: Znamy patent na zaparowane lustro!
W pierwszym odcinku nowego programu Anna Nowak-Ibisz przetestowała kilka popularnych w Internecie lifehacków! Jednym z nich był patent na zaparowane lustro - sprawdźcie, czy zadziałał!

Nie chcesz by lustro w łazience parowało? Wysmaruj je... pianką do golenia! Taką poradę znajdziemy w Internecie, a Anna Nowak-Ibisz postanowiła to przetestować! Aby sprawdzić, czy ten lifehack faktycznie działa połowę lustra pokryła pianką do golenia, którą po kilku minutach wytarła, a drugą połowę lustra pozostawiła pustą. Po zaparowaniu lustra okazało się, że w części pokrytej pianką do golenia możemy się przejrzeć! Rezultat: ten patent działa!

Anka testuje internety: nowość TVN Style
Anka testuje internety: od 10 marca w TVN Style
15085255_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
15085279_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
15085270_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
+2
Zobacz galerię

Anka testuje internety - o czym jest program?

W Internecie aż roi się od patentów. Czy mają sens? Które z nich mogą ułatwić nam życie? Tego, w najnowszym programie, dowie się Anna Nowak-Ibisz! W każdym odcinku przetestuje różnorodne porady z Internetu. Porówna te o podobnym zastosowaniu. Sprawdzi, czy prostymi, sprytnymi metodami można skutecznie poradzić sobie z domowymi wyzwaniami. Podpowie, kiedy bardziej niż internetowy tip, przyda się odpowiedni gadżet. Oceni, które triki mogą naprawdę ułatwić życie, a na które zwyczajnie szkoda czasu i pieniędzy.

Aby woda z garnka nie wykipiała, należy posmarować brzeg garnka tłuszczem… Do czyszczenia piekarnika najlepiej użyć jajka…Choć brzmi to jak średniowieczne zabobony, to tzw. lifehacki, mające uczynić nasze życie łatwiejszym.

PREMIEROWE odcinki "Anka testuje internety" na antenie TVN Style w każdą niedziele o godzinie 16:45.

Powtórki odcinka:

 • wtorek 13:30
  • czwartek 20:30
   • piątek 15:05
    • sobota 14:15

     Zobacz także:

     Autor: Agata Piętka

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości