Anka testuje internety: Czy lifehacki naprawdę działają? Sprawdzi to Anna Nowak-Ibisz

Anka testuje internety: nowość TVN Style
Anka testuje internety: nowość TVN Style
W wiosennej ramówce TVN Style nie zabraknie Anny Nowak-Ibisz. Prezenterka poprowadzi zupełnie nowy program - "Anka testuje internety", który swoją premierę na antenie będzie miał w niedzielę 10 marca.

Aby woda z garnka nie wykipiała, należy jego brzeg posmarować tłuszczem. Do czyszczenia piekarnika najlepiej użyć jajka. Nie chcesz by lustro w łazience parowało? Natrzyj je ziemniakiem… Choć brzmi to jak średniowieczne zabobony, to tzw. lifehacki, mające uczynić nasze życie łatwiejszym. W Internecie aż roi się od takich patentów.

Anka testuje internety: nowość TVN Style
Anka testuje internety: od 10 marca w TVN Style
15085255_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
15085279_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
15085270_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
+2
Zobacz galerię

"Anka testuje internety" - co to za program?

Czy lifehacki mają sens? Które z nich mogą ułatwić nam życie? Tego, w najnowszym programie, dowie się Anna Nowak-Ibisz! W każdym odcinku przetestuje różnorodne porady z Internetu. Porówna te o podobnym zastosowaniu. Sprawdzi, czy prostymi, sprytnymi metodami można skutecznie poradzić sobie z domowymi wyzwaniami.

Ania podpowie również, kiedy bardziej niż internetowy tip, przyda się odpowiedni gadżet. Oceni, które triki mogą naprawdę ułatwić życie, a na które zwyczajnie szkoda czasu i pieniędzy.

Kiedy premiera programu "Anka testuje internety"?

Sprawdzanie internetowych wskazówek to doskonały sposób na zrelaksowanie się w niedzielne popołudnia. Nie bez przyczyny, emisja 1. odcinka nowego programu "Anka testuje internety" zaplanowana jest na niedzielę 10 marca, o godzinie 16:45 w TVN Style. Gorąco zachęcamy do oglądania!

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości