Co słychać?: Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla o swoich pieskach: "Firanki nie mamy, bo została zjedzona"

Co słychać?: Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla o swoich psach
Tym razem w cyklu "Pupile gwiazd" reporterka programu "Co słychać?" - Martyna Mikołajczyk odwiedziła Karolinę Pisarek-Salla i Rogera Salla, aby poznać ich dwa urocze psiaki - Simbę oraz Balu!

Pierwszy w domu Karoliny i Rogera pojawił się labrador biszkoptowy. Wracając wspomnieniami do tego wyjątkowego dnia - modelka przyznała, że takiego wspaniałego prezentu ani trochę się nie spodziewała.

Cały dzień się nie odzywał, ale mówię dobra, pewnie dużo pracuje, nie będę mu zawracać głowy. Patrzę, a on wchodzi z takim małym, jasnym biszkoptem ze wstążką czerwoną i ja się popłakałam.
Karolina Pisarek-Salla

Niedługo później do Simby, którego początkowo Roger chciał nazwać Balu, dołączył drugi, czekoladowy labrador. To właśnie on otrzymał imię, jakie podobało się mężowi Karoliny.

Życie z dwoma labradorami to nie tylko sielanka

Karolina Pisarek-Salla i Roger Salla w rozmowie z Martyną Mikołajczyk przyznali, że nie każdy aspekt życia z dwoma labradorami jest różowy. Tę sielankę pupile zaburzają gryzieniem okien, ścian czy stołu. Pewnego dnia Balu postanowił posmakować nawet... firanki!

Simba natomiast nie robił takich psikusów. On bardziej był ogrodnikiem i zajmował się naszymi kwiatami, dlatego w jednej z naszych donic nie ma kwiatków.
Karolina Pisarek-Salla

W programie "Co słychać?" małżeństwo opowiedziało także o niebezpiecznej sytuacji z udziałem ich czworonogów oraz szklanych drzwi, których miejsce w ich domu zajęły inne, bezpieczniejsze. Zachęcamy do obejrzenia całości materiału z cyklu "Pupile gwiazd", aby dowiedzieć się więcej.

Nowe odcinki programu "Co słychać?" można oglądać na antenie TVN Style od niedzieli do piątku o 18:40.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!