Jeszcze więcej "Jestem z Polski". Nowe odcinki 2 razy w tygodniu!

Jestem z Polski: Natalia z Arizony
Jestem z Polski: Natalia z Arizony
Fani "Jestem z Polski" mają powody do radości. Od 18 kwietnia nowe odcinki uwielbianego programu TVN Style będą emitowane dwa razy w tygodniu! W pierwszą czwartkową podróż wybierzemy się do Czarnogóry.

Do tej pory na oglądanie nowych odcinków "Jestem z Polski" zarezerwowane były wieczory piątkowe. Ze względu na bardzo pozytywny odbiór programu podjęto decyzję, że do piątków dołączą także czwartki. Czwartkowe, premierowe odcinki "Jestem z Polski" na antenie TVN Style będzie można oglądać już od najbliższego czwartku - 18 kwietnia, o godzinie 22:00. Premiery piątkowe pozostają o swojej stałej porze. Przed Wami podwójna tygodniowa dawka inspirujących, arcyciekawych podróży!

"Jestem z Polski" - jakie miejsca można zobaczyć w 13. sezonie programu?

Naszymi przewodniczkami w programie "Jestem z Polski" są niezwykłe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W każdym odcinku poznajemy inspirującą historię bohaterki oraz oglądamy jak wygląda jej życie codzienne.

W 13 sezonie „Jestem z Polski” odwiedzamy najdalsze zakątki świata w tym Tajlandię i Dominikanę, oraz słoneczne Stany Ameryki Północnej - Arizonę i Kalifornię.

Jestem z Polski: To one pokażą Wam swoje zagraniczne życie w 13. sezonie
Jestem z Polski: 13. sezon
Turyn 3
Madera 1
Bawaria 1
+1
Zobacz galerię

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości