Karmić piersią czy nie? Angelika o doświadczeniach ze szpitala: "Byłam zmuszana"

Konfrontacje Agaty: Kasia
Konfrontacje Agaty: Karmić piersią czy butelką?
Szósta z "Konfrontacji Agaty" dostarczyła widzom wielu emocji. Po dwóch stronach stołu zasiadły zwolenniczki karmienia dzieci piersią z jego zdeklarowanymi przeciwniczkami. Argumenty której ze stron były bardziej przekonywujące? Zobaczcie podsumowanie odcinka.

Dziewczyny, które nie chcą karmić piersią – czy to z powodu obrzydzenia, niechęci, czy traum, w najnowszym odcinku "Konfrontacji Agaty" próbowały przekonać zwolenniczki naturalnego pokarmu do swoich racji. Te ostatnie, odwołując się do zalet składu naturalnego pokarmu oraz bliskości z dzieckiem podczas karmienia, do swoich racji przekonywały przeciwniczki. Jedna z bohaterek zwróciła nawet uwagę, że macierzyństwo wymaga poświęceń.

Macierzyństwo nie jest skokiem na chmurkę, gdzie jest po prostu fajnie, wesoło. To jest mega poświęcenie. (...) Dziecko samo jest w stanie określić to, że ta forma bliskości jest mu jeszcze potrzebna.
Kinga

Chociaż wspólnym mianownikiem tej konfrontacji był wybór kobiety, bohaterkom odcinka ciężko było wzajemnie się zrozumieć. Zachęcamy do obejrzenia powyższego wideo, aby przypomnieć sobie najważniejsze argumenty jednej oraz drugiej strony stołu.

"Konfrontacje Agaty" - co wydarzy się w 7. odcinku?

„Konfrontacje Agaty” to nowy program Agaty Młynarskiej, w którym przy jednym stole spotykają się bardzo różne kobiety, o bardzo spolaryzowanych poglądach, skrajnie odmiennych stylach życia i światopoglądach. Przy tym stole dziś skonfrontują swoje racje dziewczyny, z których każda waży ponad sto kilo, z tymi które ważą ledwie pięćdziesiąt i uważają, że tylko taka waga gwarantuje zdrowie i urodę.

Szczupłe dziewczyny nie ukrywają tego, że ciało z nadwagą uważają za nieestetyczne, ale dziewczyny w rozmiarze XXL postarają się je przekonać, że można być piękną w absolutnie każdym rozmiarze. Czy im się to uda? Przekonajcie się, oglądając TVN Style w środę, o godzinie 22:00.

PREMIERA 7. odcinka programu "Konfrontacje Agaty" na antenie TVN Style - w środę 17 kwietnia, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

 • niedziela 21 kwietnia, 21:20
  • poniedziałek 22 kwietnia, 20:00
   • wtorek 23 kwietnia, 23:00

    Zobacz także:

    Autor: Martyna Wielkopolan

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości