Karierę rozpoczynała w "BrzydUli", teraz wydaje swoją pierwszą płytę. Julia Kamińska zaskoczy wszystkich? "Komercja to jest bardzo wygodne miejsce"

Co słychać?: Julia Kamińska
Co słychać?: Julia Kamińska o nowej płycie
Kiedyś deklarowała, że nie lubi być kontrowersyjna. Obecnie jej kariera muzyczna zmierza w mocno alternatywnym kierunku. W rozmowie z Martyną Mikołajczyk z programu "Co słychać?" - Julia Kamińska zdradziła szczegóły na temat swojej pierwszej, nadchodzącej płyty. Czego można się spodziewać?

Choć nowe utwory Julii Kamińskiej można określić alternatywnymi - jej kariera muzyczna rozpoczęła się od... zlecenia na fałszowanie. Reporterka programu "Co słychać?" Martyna Mikołajczyk wspomniała o tym na początku rozmowy z aktorką i wokalistką, dotykając tym samym wspomnień związanych z produkcją serialu "BrzydUla".

Wyszło to tak źle, czyli tak dobrze, że nie zdecydowano się na użycie tej wersji
zwróciła uwagę Julia Kamińska.

Wizerunek "grzecznej dziewczyny" nie do końca odpowiadał aktorce

Kojarzenie Julii Kamińskiej z serialową "BrzydUlą" sprawiło, że w głowach wielu widzów narodził się jej wizerunek jako "grzecznej dziewczyny z sąsiedztwa". Jak się okazało, to nie do końca odpowiadało aktorce oraz piosenkarce.

Z jednej strony fajnie jest być częścią komercji szeroko pojętej, bo to jest bardzo wygodne miejsce. Z drugiej strony to nie jest do końca moje. Ja się o wiele lepiej czuję w projektach mocno alternatywnych.
Julia Kamińska

To właśnie alternatywy i kontrowersji będzie można spodziewać się, słuchając nadchodzącej wielkimi krokami, pierwszej płyty Julii Kamińskiej.

Terapia pomogła Julii Kamińskiej odnaleźć siebie

W odnalezieniu swojej drogi oraz uświadomieniu sobie, że nie musi spełniać oczekiwań wszystkich wokół, pomogła Julii Kamińskiej terapia. W rozmowie z Martyną Mikołajczyk aktorka szczerze odniosła się do tego, czego nauczyła się w swoim życiu - jak podkreśliła - dość późno.

To, że nie chciałam być kontrowersyjna wynikało z tego, jakie były oczekiwania w stosunku do mnie i że ja nie chciałam tych oczekiwań zawieść, a dziś jestem w takim momencie życia, że po prostu chcę robić to, co chcę. Potrafię powiedzieć "nie", potrafię postawić bardzo stanowcze granice.
Julia Kamińska

Piosenkarka opowiedziała, że w procesie tworzenia swojej pierwszej płyty pisała o wielu skrajnych emocjach, co dało jej poczucie wyzwolenia. Efektów jej pracy oraz całości materiału będzie można wysłuchać już niebawem. Premiera płyty Julii Kamińskiej zaplanowana jest na 7 czerwca 2024 roku. Zachęcamy do wysłuchania całości rozmowy artystki w materiale z programu "Co słychać?" w powyższym wideo.

Nowe odcinki programu "Co słychać?" można oglądać na antenie TVN Style od niedzieli do piątku o 18:40.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości