Pojedynek na podróże: Przydatne wskazówki z 1. sezonu programu

Pojedynek na podróże: Kasia i Kuba
Pojedynek na podróże: Ciekawe wskazówki z 1. sezonu
Jak najszybciej i najtaniej przemieszczać się w Berlinie? Czy da się "budżetowo" zwiedzić Malediwy? W programie "Pojedynek na podróże" nie zabrakło przydatnych tipów, które warto wykorzystać, wybierając się na wycieczkę. Przypomnijcie sobie te najciekawsze.

Tanie podróżowanie nie musi być nieekologiczne. Jednym z rozwiązań, którym w 1. sezonie "Pojedynku na podróże" podzielili się Kasia i Kuba jest korzystanie z aplikacji przeciwdziałających marnowaniu jedzenia. To właśnie tam podczas wyjazdów za granicę często poszukiwali smakołyków na obiad w niższej cenie. W dodatku - zjadali je w otoczeniu pięknych widoków i to zupełnie za darmo.

Hania Zborowska Neves często dzieliła się wskazówkami, w jaki sposób poruszać się po danym miejscu. Podczas gdy w Nowym Jorku wspólnie z Piotrem Czaykowskim stawiali na metro, w Berlinie - razem z mamą Marysią Winiarską jeździły... hulajnogami!

Szukamy z mamą hulajnóg, dlatego że to jest no najszybszy, najłatwiejszy sposób przemieszczania się. No i najtańszy.
Hanna Zborowska Neves

Czym jeszcze warto zainspirować się, oglądając program "Pojedynek na podróże"? Zachęcamy do obejrzenia podsumowania 1. sezonu.

"Pojedynek na podróże" - czy będzie drugi sezon?

Na początku stycznia 2024 roku - Kasia i Kuba z Podróży Odbytej na swoim instagramowym profilu opublikowali fantastyczne wieści. Zdradzili, że "Pojedynek na podróże" doczeka się kontynuacji, a oni właśnie rozpoczęli prace nad powstawaniem 2. sezonu. Na pierwsze nagrania do 2. serii programu para wybrała się do Kenii oraz na Zanzibar.

Odważni podróżnicy podkreślili, że powrót na plan zdjęciowy bardzo ich ekscytuje, a w miejscach, które odwiedzają czują się świetnie. Kasia i Kuba dołączyli nawet do aukcji WOŚP, w której do licytowania było spotkanie z nimi na planie "Pojedynku na podróże"!

Zanim w TVN Style będzie można oglądać odcinki drugiego sezonu programu "Pojedynek na podróże" - pierwszą serię warto nadrobić o dowolnej porze w Playerze!

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości