Rogalska Show: Marzena Rogalska o tremie: "Ta odpowiedzialność jest przytłaczająca"

Rogalska Show: Marzena Rogalska o stresie
Rogalska Show: Marzena Rogalska o sposobach na stres
Na początku marca w TVN Style wystartuje 2. sezon "Rogalska Show". Podczas wizyty na planie programu porozmawialiśmy z Marzeną Rogalską na temat tremy oraz sposobów, aby sobie z nią radzić.

W "Rogalska Show" - Marzena Rogalska spotyka się oraz prowadzi rozmowy z największymi polskimi osobowościami, które w programie odkrywają swoje nieznane wcześniej umiejętności oraz cechy. Bogate, dziennikarskie doświadczenie pozwala prowadzącej czuć się pewnie w tej roli, ale w rozmowie z redaktorką Martyną Wielkopolan przyznała, że zdarza jej się także czuć tremę.

To jest ten moment taki przed, kiedy są ciarki ekscytacji, ale też jest takie poczucie odpowiedzialności, które Cię przygniata, bo to jest dużo ludzi - mnie widać, ale nad tym programem pracuje tak bardzo dużo ludzi.
Marzena Rogalska

Jako najbardziej stresujące w pracy, którą wykonuje na planie "Rogalska Show", Marzena Rogalska wskazała myśli między innymi o tym, czy będzie wystarczająco swobodna, dobrze zareaguje lub w jakiej formie będzie jej gość.

Marzena Rogalska - jakie ma sposoby na tremę?

Z tremą, którą jak przyznała - w swojej dziennikarskiej karierze czuła zawsze - Marzena Rogalska potrafi sobie bardzo dobrze radzić. Jednym ze sposobów, z których korzysta przed wejściem na scenę jest odpowiednie oddychanie.

Lubię sobie pooddychać, żeby tak sobie przewentylować całe ciało. To są, wiesz, takie słynne ćwiczenia 316, że po prostu bierzesz przez 3 sekundy oddech, wstrzymujesz przez 1 sekundę, a potem przez 6 sekund powolutku to z siebie wypuszczasz.
Marzena Rogalska

Inną drogą, aby rozładować pojawiające się przed wejściem na scenę napięcie, jest dla prowadzącej "Rogalska Show" myślenie o przyjaznych osobach.

Myślę sobie zawsze o takich przyjaznych osobach, do których mówię, wyobrażając sobie, że one są za kamerą, że to są moi przyjaciele, że to jest ktoś, kogo ostatnio spotkałam na ulicy i ktoś mi mówił "dobra robota".
Marzena Rogalska

Rogalska Show - kiedy premiera 2. sezonu?

Premiera 2. sezonu "Rogalska Show" na antenie TVN Style odbędzie się w niedzielę 3 marca, o godzinie 22:00. W 2. serii programu - w swoim studiu Marzena Rogalska gościć będzie największe polskie gwiazdy, a Wy zobaczycie je w sytuacjach, w których nawet one same siebie nie widzą… W tym sezonie Marzena zaprosi na spotkanie m. in. Sandrę Kubicką i Ewę Mingę, porozmawia z Michałem Koterskim oraz Piotrem Cyrwusem. Nie możecie tego przegapić!

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości