Czy Sandra Kubicka jest gotowa na macierzyństwo? "Ja nic nie wiem na ten temat"

Rogalska Show: Czy Sandra Kubicka jest gotowa do bycia mamą?
Sandra Kubicka kwitnie w oczach, przygotowując się do najważniejszej roli w swoim życiu. W programie "Rogalska Show" - Marzena Rogalska jak na „dobrą ciocię” przystało - wprowadziła przyszłą mamę w najbardziej mroczne strony macierzyństwa.

W rozmowie z Marzeną Rogalską - Sandra Kubicka przyznała, że bycie mamą zawsze było jej największym marzeniem. Kobieta szczerze wyznała, że planowała macierzyństwo nawet jeśli nie znalazłaby nikogo, z kim chciałaby tworzyć związek i budować rodzinę.

To może być bardzo skandaliczne dla niektórych, ale ja nawet miałam taką rozmowę z moją rodziną, która mnie absolutnie w tym wspierała, że gdyby się wydarzyło tak, że ja nie poznam nikogo z kim chcę być i budować rodzinę, ale już naprawdę by mój stan zdrowia był na tyle zły, że ostatnia deska ratunku... Ja bym sama - ja bym poleciała do Norwegii i to zrobiła. I sama bym wychowała.
Sandra Kubicka

Czego Sandra Kubicka obawia się w macierzyństwie?

Spełniające się marzenie o macierzyństwie - w przypadku Sandry Kubickiej wiąże się również z obawami przed tym, co nastąpi, kiedy w jej życiu pojawi się mały człowiek. Zapytana przez Marzenę Rogalską, czego boi się najbardziej - Sandra z rozbrajającą szczerością odpowiedziała, że "wszystkiego".

Ja nic nie wiem na ten temat. Nie mam zielonego pojęcia jak to jest, nie chcę słuchać rad od "instamatek", co powinnam, a co nie powinnam. Ja chcę, żeby ten instynkt mój macierzyński mi mówił, co mam robić i po prostu zobaczę.
Sandra Kubicka

"Rogalska Show" - test dla przyszłej mamy

W programie "Rogalska Show" - Marzena Rogalska przygotowała dla Sandry Kubickiej wyjątkowy test. W studiu pojawiły się tajemnicze pudełka, w których ukryte zostały przedmioty, z jakimi prędzej czy później styka się każda mama. Zadaniem Sandry było rozpoznanie ich wyłącznie poprzez dotyk. Co znalazło się w pudełkach? Który przedmiot przyszła mama rozpoznała bez trudu, a jaki mocno ją zaskoczył? Tego dowiecie się, oglądając fragment 3. odcinka 2. sezonu "Rogalska Show"!

3. odcinek 2. sezonu programu "Rogalska Show" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w czwartek 21 marca, o godzinie 21:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości